Ten gang szopów wpadł na weselną sesję zdjęciową, co jest jednocześnie słodkie i przezabawne!

Jeśli to czytasz, nie ma wątpliwości, że doskonale zdajesz sobie sprawę z obsesji na punkcie szopów w Internecie (np. „śmieciowe pandy”, jak żartobliwie nazywają je Internauci). Zagłębiliśmy się w to, dlaczego szopy są jednymi z najsłodszych zwierząt na świecie. Są to urocze i chytre małe diabełki. Z natury padlinożercy spędzają życie na poszukiwaniu jedzenia. W rezultacie często znajdują się w koszach na śmieci lub głęboko w miseczkach twojego zwierzaka. A kiedy myślisz, że szopy pracze po prostu nie mogą stać się bardziej psotnymi, Internet przedstawia jeszcze jedną historię, która dowodzi, że jest inaczej.

Nowożeńcy, Sarah i Zach, mieli sesję zdjęciową w Golden Gate Park w San Francisco. Pogoda była idealna, sceneria była nie do opisania, a para po prostu urocza – było tam wszystko, co można sobie wyobrazić, aby zdjęcia ślubne były niezapomniane. Nagle pojawia się rodzina dzikich szopów. Tak, rodzina 5 „śmieciowych pand” przerwała sesję zdjęciową, czyniąc dzień jeszcze bardziej niezapomnianym dla młodych nowożeńców.

Kathryn White profesjonalna fotografka z Północnej Kalifornii, która zrobiła sesję zdjęciową dla Sary i Zacha, wyjaśniła, że ​​nie widziała niczego takiego przez 10 lat, kiedy robiła weselne sesje zdjęciowe. „Byliśmy bardzo zaskoczeni widokiem zbliżającej się rodziny szopów! Na początku trochę się przestraszyłam, ponieważ są na ogół dość złośliwe, więc ostrzegłam moją pannę młodą i pana młodego, aby trzymali się z daleka, ale szopy wprosiły się do nas z ciekawością i wydawały się wystarczająco przyjazne!” – powiedziała White.

Oczywiście White zaczęła robić zdjęcia – był to moment, którego po prostu nie mogła przegapić. White kontynuowała: „Zaczęłam fotografować spotkanie, a potem odeszli od nas na ścieżce, a my śmieliśmy się z przypadkowości tego wszystkiego… To znaczy, jakie mieliśmy szanse na takie spotkanie?! Wszyscy zdecydowaliśmy, że to „prawdziwy moment z Disneya” i musi to być dobry znak!”

Nie trzeba dodawać, że ludzie byli oczarowani tym i oczywiście informacja stała się popularna. Kathryn White powiedziała, że wszyscy uwielbiają to przypadkowe spotkanie, a także wyjątkową suknię panny młodej i oczywiście, miłe spojrzenie szopów.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu