Ten Golden Retriever doskonale bawi się zjeżdżając ze wzgórza, a jego mina jest bezcenna!

Golden Retriever to jedna z najpopularniejszych ras psów na świecie. Ale to nie ich inteligencja czy posłuszeństwo kradnie ludzkie serca. W rzeczywistości prawdopodobnie ich ciągła ekscytacja sprawia, że ​​wszyscy się nimi zachwycają. Te psiaki potrafią rozweselić nawet największe zrzędy, więc nic dziwnego, że kiedy złapie ich beztroskie zachowanie, natychmiast rozprzestrzeniają się w Internecie. Ludzie po prostu nie mogą przestać dzielić się radością tych milutkich pupili!

Niedawno Leny zdobył popularność w internecie. Nie gonił ptaków, które uwielbia najbardziej, ani nie przytulał się ze swoją ulubioną zabawką – Leny po prostu absolutnie nie mógł przestać zjeżdżać ze wzgórza – tak dobrze się bawił! Jeśli robiłeś to jako dziecko, twoja twarz prawdopodobnie by się rozjaśniła po ześlizgnięciu, tak jak Leny’ego.

Wystarczy spojrzeć na jego rosnącą liczbę obserwujących na Instagramie, która ma teraz ponad 14 000 osób, które nie mogą się doczekać, aby zobaczyć więcej filmów z Leny’m zjeżdżającym ze wzgórza.

Instagram: @leny_the_retriever

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu