To jest Gary, kot-ratownik, którego przygody są niezwykle urocze!

Instagram jest pełen niesamowitych zdjęć podróżników i wpływowych osób pokazujących oszałamiające widoki z ich podróży. Jednak ponieważ często influencerzy kopiują innych influencerów, zdjęcia mogą stać się powtarzalne i mało inspirujące. A może po prostu masz dość oglądania idealnych do zdjęć modeli pozujących na każdym zdjęciu. Jeśli tak jest, to konto tego kociaka na Instagramie jest właśnie dla ciebie!

Poznaj Gary’ego, 5-letniego ratownika, który ma jedno z najlepszych kont w mediach społecznościowych. To nie jest zwykły pupil na uroczych zdjęciach – ten kot jest prawdziwym poszukiwaczem przygód, który uwielbia wędrówki i miauczenie. A po obejrzeniu jego galerii możesz poczuć mrowienie zazdrości, ponieważ ten kot ma lepsze wakacje niż większość z nas.

Skontaktowaliśmy się z właścicielem Gary’ego i podzielił się ekscytującymi szczegółami na temat kotka. „Gary bardzo lubi nasze przygody, a ja ciężko pracuję, aby mieć pewność, że zawsze będzie szczęśliwy i wygodny.” – powiedział James, właściciel Gary’ego i menedżer mediów społecznościowych. Ujawnił, że Gary powoli wprowadza nowe czynności, więc kot ma czas na dostosowanie się do nich na własnych warunkach. „Stworzyłem jednak małego potworka, ponieważ jeśli nie wyprowadzę go na zewnątrz, siedzi przy drzwiach i miauczy.” – wyjaśnił James.

Instagram: @greatgramsofgary

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu