Trudno uwierzyć, że te zdjęcia jedzenia ze szpitala w Japonii są prawdziwe!

Dobre jedzenie sprawia, że ​​wszystko jest lepsze. Nawet rodzenie. Niedawno użytkowniczka Imgura, Jenkinsinjapan rodziła w Mito w Japonii, a posiłki w szpitalu, które jadła, były tak smaczne, że musiała je udostępnić online. W mgnieniu oka jej post stał się popularny, przez co cały internet miał większy apetyt.

„Moje cesarskie cięcie nie było zaplanowane, więc jedzenie, które otrzymałam, nie było tak naprawdę przed-chirurgicznymi potrawami. Nie byłam w stanie tego całego zjeść!” – powiedziała kobieta. Okazuje się, że dostała to, co serwowano większości pacjentom w szpitalu na co dzień. „Posiłki nie były przeznaczone specjalnie dla ciężarnych. Nie jestem pewna, czy ograniczenia związane z ciążą nadal obowiązują, kiedy dziecko jest w drodze!”

„To była prywatna klinika OB-GYN, ale koszty były w większości pokrywane przez standardowe ubezpieczenie! Zapłaciłam niewiele i była to dość standardowa cena dla większości szpitali w okolicy.” Kobieta twierdziła, że ​​zwykle mamy muszą płacić około 30% całkowitych kosztów. Przewiń w dół, aby cieszyć się zdjęciami tych doskonałych dań! Japońskim szpitalom niewiele brakuje do zostania restauracjami wysokiej klasy!

Naleśniki na śniadanie

Lunch

Posiłek po cięciu cesarskim

Pierwszy właściwy posiłek po operacji

Francuskie tosty na śniadanie

Reklama

Makaron z owocami morza na lunch

Popołudniowa przekąska

Wieczorny posiłek

Japońskie śniadanie

Risotto na lunch

Popołudniowa przekąska

Posiłek z okazji narodzin: przystawka (z bezalkoholowym winem musującym)

Reklama

Posiłek z okazji narodzin: danie główne – stek!

Posiłek z okazji narodzin: deser

Zupa na śniadanie

Wieprzowina na lunch

Popołudniowa przekąska

Zapiekany makaron na kolację

Ostatnie śniadanie!

Reklama
Chcesz więcej?