W każde Halloween ten jedno-nogi mężczyzna szokował wszystkich wspaniałymi strojami! W tym roku nie było inaczej!

Wcześniej pisaliśmy o inspirującej historii Paraolimpijczyka Josha Sundquist. W wieku zaledwie dziewięciu lat stał się członkiem amerykańskiego zespołu Amputee Soccer Team, ponieważ stracił nogę przez raka, ale jak pokazuje jego imponujące CV, nic nie mogło go zatrzymać. Sundquist jest narciarzem zjazdowym, występującym komikiem, autorem publikacji i mówcą motywacyjnym. Oprócz tych licznych osiągnięć jest także naszym ulubionym pasjonatem Halloween.

Każdego roku zawodnik wymyśla najbardziej genialne jednonogie kostiumy, takie jak Płomyk, świecznik z „Pięknej i Bestii”. Spoglądając po raz kolejny na Disneya, Sundquist przebrał się za dżina z „Aladyna” Disneya. Poza tym, że był kostiumem kobziarza, wyjaśnił magazynowi PEOPLE, że jego wybór strojów miał głębsze znaczenie.

„Kiedy byłem dzieckiem, chciałem zostać animatorem Disneya. Jednak w wieku dziewięciu lat straciłem nogę przez raka.” – powiedział Josh. „Kilka tygodni później dostałem list od animatora od Walta Disneya, który okazał się po podwójnej amputacji. Nazywał się Broose Johnson. Make-A-Wish później dało mi szansę na spotkanie z nim.” Johnson był jednym z animatorów kryjących się za najbardziej kultowymi postaciami Disneya, takimi jak Sebastian z „Małej Syrenki”, Simba z „Króla lwa” i łosia Tuka z „Mój brat niedźwiedź”.

„List, który Broose przysłał mi jako dziecko, zawierał rysunek Dżina, który był jedną z animowanych postaci. Więc w tym roku chciałem ubierać się jako Dżin jako hołd dla Broose, Make-A-Wish i oczywiście dla Robina Williamsa.”

W wieku zaledwie 9 lat Josh Sundquist stracił nogę przez raka

Dzięki swojej nieustępliwości i poczuciu humoru udało mu się zawsze w pełni wykorzystać życie z niepełnosprawnością – zwłaszcza w Halloween

2010

2012

2013

2014

Reklama

2015

2016

2017

2018

Choć jego kostium w tym roku był przezabawnie błyskotliwy, miał również głębsze znaczenie

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu