Zdjęcia z Instagrama zaczynają wyglądać tak samo, co jest przygnębiające!

Zdjęcia na profilach na Instagramie mają pokazywać unikalne perspektywy artystów uchwyconych przez ich obiektywy, ale jeśli ich obserwujesz, możesz zauważyć dziwny trend ujęć deja vu. „Insta Repeat” to konto na Instagramie, która dokumentuje powtórzenie tych samych zdjęć znalezionych w aplikacji w kompilacjach obok siebie. Strona ma teraz 303 tys. obserwujących.

Anonimowa autorka tej strony to 27-latka z Anchorage na Alasce, która jest filmowcem i artystką. Niedawno powiedziała, że: „Celem Insta Repeat jest krytykowanie oryginalności w tworzeniu mediów przez obiektyw tego „gatunku” fotografii Instagrama.”

Mieszkając na Alasce, rozległej dziczy, do której przybywa wielu poszukiwaczy przygód, uderzyła ją ta sama liczba miejsc i scenariuszy, które wciąż pojawiają się na zdjęciach. „Zauważyłam to na ogół na wielu różnych platformach i mediach i sama na pewno byłam winny.” – powiedziała. „Artyści i twórcy popadają we wzory. Ale myślę, że to, co dzieje się na Instagramie, jest bardziej ekstremalne.”

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu