Fani rozjaśniają ostatni odcinek „Gry o tron” ​​i ludzie zauważają, jak wiele szczegółów pominęli!

Wreszcie wygląda na to, że Melisandre nie jest jedyną osobą, która może włączyć światła. Po skargach na to, że najnowszy odcinek „Gry o tron” jest prawie niemożliwy do oglądania ze względu na jego ciemną kinematografię, wielu fanów serialu podjęło się rozjaśnienia kluczowych scen, aby pokazać, jak naprawdę epicka była Bitwa o Winterfell.

Decyzja serialu o przejściu na całość była zrozumiała. Jedną z rzeczy, które epizod próbował przekazać, był horror wojny i jak czasami może być trudno nawet zobaczyć swojego wroga. Nocny Król zaatakował w nocy i przyniósł ze sobą śnieżycę. Oczywiście widoczność została zmniejszona. Ale Bitwa w Helmowym Jarze we „Władcy Pierścieni” odbywała się również w nocy w deszczu i przynajmniej widzieliśmy, co się dzieje.

Jak zauważył Elite Daily, prawdopodobnie zobaczenie tego odcinka w IMAX na dużym ekranie byłoby zupełnie innym doświadczeniem. Z powodu rozmiaru jest po prostu więcej światła. Kiedy się nad tym zastanowić, nawet duże telewizory nie są tak duże, aby móc wszystko pokazać. Nie wspominając już o strumieniowaniu na monitorze komputera, gdzie pikselizacja staje się ogromnym czynnikiem: sceny były tylko czarną plamą, powodując, że widzowie nie mogli niczego zobaczyć.

Konto na YouTube „Hivemind” poszło o krok dalej i rozjaśniło najważniejsze sceny zestawiając je z ciemnymi, aby podkreślić zmiany we wrażeniach z oglądania.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu