Ktoś udostępnił zdjęcie linii kolejowej pokrytej kukurydzą na długości 600 metrów!

Niedawno użytkownik Twittera Mike Parker udostępnił zdjęcie dziwnej sytuacji związanej z koleją i kukurydzą. W zeszłym tygodniu zauważył, że tory obok jego domu w Crystal w stanie Minnesota są wypełnione kukurydzą, przy czym żadna z nich nie wypadła poza tory. Wydawało się, że Parker był jednym z pierwszych, którzy zauważyli ten incydent, ponieważ nie zauważono, że żadne ze zwierząt przeżuło niespodziewanie umieszczone przekąski.

Zdjęcie szybko zaczęło krążyć na różnych platformach społecznościowych. Po tym, jak inna osoba udostępniła zdjęcie Parkera na swoim koncie na Twitterze, Tweet zyskał ponad 110 000 polubień w ciągu kilku dni. Ludzie natychmiast zauważyli podobieństwo szlaku kukurydzy do drogi wybrukowanej żółtą kostką z „Czarnoksiężnika z Krainy Oz”.

Choć większość osób była zahipnotyzowana dziwnie satysfakcjonującym widokiem, wielu zaczęło spekulować, czy zdjęcie jest rzeczywiście prawdziwe. Tym, co wzbudzało podejrzenia, było to, że kukurydza wydawała się zbyt idealnie umieszczona na torach i pozostawiona bez zakłóceń przez przejeżdżające pociągi.

Jednak lokalne media potwierdziły, że w rzeczywistości pociąg rozsypał kukurydzę, pozostawiając 600 metrów odcinka torów pokrytych ziarnami.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu