Tata sprawia, że ​​jego dziecko na zdjęciach wykonuje męskie czynności, a rezultat jest zabawny!

Matt Mac jest szczęśliwym małżonkiem i tatą dwójki dzieci. Niedawno wpadł na bardzo kreatywny pomysł sesji zdjęciowej. „Nasz syn Ryan urodził się 9 tygodni za wcześnie i ważył poniżej 3 kg.” – opowiada Matt. „Spędził 6 tygodni na oddziale intensywnej terapii noworodków i wydawało się, że trwa on wiecznie. Kiedy moja córka urodziła się ponad dwa lata temu, przedstawiłem jej sport jako niemowlę i chciałem zrobić coś podobnego dla mojego syna. Mimo, że sprawy nie poszły zgodnie z planem, nie pozwoliliśmy, aby nas spowolnił. Żartowaliśmy, że nie był wcześniakiem, tylko jest po prostu „zaawansowany” – więc wpadłem na pomysł, abyśmy zrobili sesję zdjęciową, w której robił męski dorosły dorobek.”

Każda sesja trwała około 15-20 minut. Większość pracy dotyczyła konfiguracji i edycji. „Najpierw musiałem tworzyć rekwizyty i znajdować stroje na większość zdjęć.” – opowiada tata. „Następnym krokiem było ustawienie sceny, kadrowanie ujęcia, ustawianie rekwizytów i oświetlenia tam, gdzie było to potrzebne. Niektóre konfiguracje były skomplikowane.”

„Moja żona często pomagała Ryanowi, trzymając go za ręce i nogi w pewnych pozycjach, trzymając rzeczy. Po tym, jak dostałem zdjęcia Ryana, zrobiłem kilka ujęć czegokolwiek, czego on nie był w stanie wytrzymać. Po każdym ujęciu przeglądałem setki zdjęć i wybrałem najlepsze. Następnie użyłem Photoshopa, aby usunąć siebie ze zdjęć i połączyć najlepsze części jego ciała w jednolite złożone zdjęcie.”

Ludzie zdawali się pokochać te zdjęcia – było wiele rozczarowań, gdy seria dobiegła końca. Większość ludzi uznała je za zabawne, ale zawsze było kilka osób, które obawiały się o bezpieczeństwo Ryana. „Zawsze wyjaśniałem, w jaki sposób „niebezpieczeństwo” pochodziło z Photoshopa, a on zawsze był przetrzymywany i nigdy nie zaszkodził.” – wytłumaczył Matt. „Jestem ciekaw, co Ryan pomyśli o nich za 18 lat, kiedy dorośnie.”

Ryan ma teraz 6 miesięcy i wreszcie jest na wykresie poprawnego wzrostu!

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu