Ten artysta graffiti sprawia, że ​​ściany wyglądają na przezroczyste, używając tylko farby w sprayu!

Artyści uliczni mają talent do zakłócania środowiska i przyciągania uwagi przechodniów. Wielu artystów ma sposób, by ich sztuka współdziałała z otoczeniem i wysyłała wiadomość, której nikt nie może zignorować – ponieważ ich płótna nie mają granic. Każdy wielki artysta graffiti ma swój styl i coś, co wyróżnia go spośród innych. Co wyróżnia tego 34-letniego portugalskiego artysty, Vile’a? To jego talent do „wycinania” swojego imienia na ścianach za pomocą puszki z farbą w sprayu.

Vile, którego prawdziwe nazwisko to Rodrigo Miguel Sepúlveda Nunes, mieszka w Vila Franca de Xira w Portugalii. Zaczął zajmować się graffiti, gdy miał zaledwie 14 lat. Studiując filmy animowane, rysunek i ilustrację oraz szlifując swoje umiejętności w takich technikach, jak akwarela, olej, węgiel drzewny, rysunek cyfrowy i tatuaż, Vile stopniowo stał się wykwalifikowanym artystą graffiti i malarstwa ściennego. Jego niezaprzeczalny talent został doceniony na arenie międzynarodowej dzięki markom takim jak OPEL, TMN, Worten.

Skomplikowana sztuka ulicy Vile’a, która pozwala nam patrzeć przez ściany, prawie nie pozwala nikomu przejść obok niej, nie oglądając się dwukrotnie. Jego szczegółowe dzieła sztuki, często przedstawiane na opuszczonych budynkach, ukazują tajemnicze wnętrze, które jest ukryte przed naszymi oczami.

Instagram: @vile_graffiti

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu