
Joe kupił 500 jabłek za 1 dolara i 400 bananów za 2 dolary, aby zrobić ogromną sałatkę owocową, ponieważ tego dnia był niesamowicie głodny. Ile Joe w sumie wydał w niesamowicie drogim sklepie z owocami? Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że podobne problemy matematyczne pojawiają się w szkole.
A gdyby tak powiedzieć, że ci ludzie, którzy kupują ogromne ilości rzeczy, to nie tylko wyobraźnia kogoś, kto drukuje podręczniki matematyczne. Ci ludzie są w rzeczywistości prawdziwi. Mieszkają wśród nas. Twój sąsiad może być jednym. Opracowaliśmy listę osób z problemami matematycznymi, które zostały zauważone na wolności. Przygotuj się na rzeczy, których prawdopodobnie nigdy wcześniej nie widziałeś.
Każda praca bywa trudna i wymaga poświęceń. Zawody związane z opieką psychiatryczną często są źle…
Według badań z 2022 roku około 5 milionów Amerykanów zostało adoptowanych, a między 2% a…
Mamy dla Was prawdziwą ucztę dla oczu! Dla miłośników słodkości przygotowaliśmy zbiór najcieplejszych zdjęć pokazujących…
Najbardziej niepokojące historie to te prawdziwe. Duchy i potwory mogą przestraszyć, ale łatwo je zbagatelizować.…
Dla wielu ludzi autobus to po prostu środek transportu, ale kreatywni twórcy reklam widzą w…
Wprowadzenie Pewnie zauważyłeś już, że Wish — amerykańska platforma e‑commerce — nie oszczędza na reklamach.…