
Joe kupił 500 jabłek za 1 dolara i 400 bananów za 2 dolary, aby zrobić ogromną sałatkę owocową, ponieważ tego dnia był niesamowicie głodny. Ile Joe w sumie wydał w niesamowicie drogim sklepie z owocami? Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że podobne problemy matematyczne pojawiają się w szkole.
A gdyby tak powiedzieć, że ci ludzie, którzy kupują ogromne ilości rzeczy, to nie tylko wyobraźnia kogoś, kto drukuje podręczniki matematyczne. Ci ludzie są w rzeczywistości prawdziwi. Mieszkają wśród nas. Twój sąsiad może być jednym. Opracowaliśmy listę osób z problemami matematycznymi, które zostały zauważone na wolności. Przygotuj się na rzeczy, których prawdopodobnie nigdy wcześniej nie widziałeś.
Detoks, makroodżywianie, biohacking, post co drugi dzień, uważne jedzenie... zawsze pojawia się nowe hasło, które…
W świecie, w którym żyjemy, niewiele jest stałego — i dobrze to znamy. Jeśli nawet…
Ktokolwiek przeprowadzał się kiedyś, zna koszmar dnia przeprowadzki — zawsze pojawiają się nieprzewidziane problemy. Doświadczeni…
Każdy pies zasługuje na bezpieczne miejsce, odpowiednią opiekę i szansę na szczęśliwe życie. Niestety wiele…
Ile razy zamawialiście coś przez internet, a w paczce czekało rozczarowanie? Albo kupiony przedmiot zepsuł…
Wszyscy znamy kogoś, kto najwyraźniej nie ogarnia podstaw dobrego wychowania. To pasażerowie samolotu kopiący siedzenie,…