
Joe kupił 500 jabłek za 1 dolara i 400 bananów za 2 dolary, aby zrobić ogromną sałatkę owocową, ponieważ tego dnia był niesamowicie głodny. Ile Joe w sumie wydał w niesamowicie drogim sklepie z owocami? Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że podobne problemy matematyczne pojawiają się w szkole.
A gdyby tak powiedzieć, że ci ludzie, którzy kupują ogromne ilości rzeczy, to nie tylko wyobraźnia kogoś, kto drukuje podręczniki matematyczne. Ci ludzie są w rzeczywistości prawdziwi. Mieszkają wśród nas. Twój sąsiad może być jednym. Opracowaliśmy listę osób z problemami matematycznymi, które zostały zauważone na wolności. Przygotuj się na rzeczy, których prawdopodobnie nigdy wcześniej nie widziałeś.
Odstępy między słowami i kerning mogą wydawać się drobiazgiem — często nawet ich nie zauważamy…
Potrzebujemy przypomnienia, że świat może być piękny Od miłosnych historii po siłę wytrwałości Od romantycznych…
Życie potrafi zaskakiwać, a czasem dopiero po fakcie odkrywamy, jak blisko byliśmy katastrofy. Użytkownik Reddita…
Każda praca bywa trudna i wymaga poświęceń. Zawody związane z opieką psychiatryczną często są źle…
Według badań z 2022 roku około 5 milionów Amerykanów zostało adoptowanych, a między 2% a…
Mamy dla Was prawdziwą ucztę dla oczu! Dla miłośników słodkości przygotowaliśmy zbiór najcieplejszych zdjęć pokazujących…