Kategorie: Rozrywka

Nicole Kidman otwarcie opowiada o swojej przeszłości z Tomem Cruisem!

Nicole Kidman zachowała stosunkowo prywatność na temat swojego poprzedniego małżeństwa z Tomem Cruisem i ich późniejszego rozwodu. Jednak nie tak dawno temu rzuciła światło na ten rozdział swojego życia. Kidman, która była żoną Cruise’a w latach 1990-2001, dała rzadki wgląd w dynamikę swojego wcześniejszego związku.

Nicole Kidman postrzegała władzę Cruise’a jako ochronę.

Kidman powiedziała, że dzięki małżeństwu z Cruisem czuła się bezpieczna przed niechcianymi zalotami. Rozmawiała z reporterem i w prosty sposób podsumowała swoje odczucia.

56-latka wyjaśniła, że bycie z Cruisem i posiadanie rodziny dawało jej poczucie bezpieczeństwa. Podczas małżeństwa adoptowali dwoje dzieci, Connora i Isabellę. Aktorka wspomniała również, że wyjście za mąż w wieku 23 lat oznaczało, że nie chodziła na wiele imprez ani nie spotykała się z innymi zbyt często. Dużo czasu spędzała w domu, zwłaszcza po urodzeniu pierwszego dziecka w wieku 25 lat.

Nicole przyznaje, że przez jakiś czas byli szczęśliwi z Cruisem.

Minęły dziesięciolecia, a Nicole powiedziała, że byli naprawdę szczęśliwi w swoim małżeństwie, kiedy pracowali z jej ówczesnym mężem nad projektem Stanleya Kubricka.

Podzieliła się szczegółami, że po kręceniu zdjęć jeździli na gokartach. Wynajmowali mieszkanie i ścigali się o trzeciej nad ranem. Jednocześnie boi się spojrzeć wstecz i przeanalizować, co tak naprawdę się wydarzyło.

Oboje chętnie uczyli się od zmarłego reżysera, który zmarł na krótko przed premierą „Oczy szeroko zamknięte”. Kidman powiedziała: „Pytaliśmy: kiedy to się skończy? Pojechaliśmy tam, myśląc, że to będą trzy miesiące. Skończyło się na roku, półtora roku. Ale ty mówisz: Dopóki poddam się temu, co jest, będę się świetnie bawić.”

Cruise złożył pozew o rozwód w lutym 2001 roku, powołując się na „różnice nie do pogodzenia” jako przyczynę ich rozstania. Oficjalnie zostali legalnymi singlami sześć miesięcy później.

Nie chce ranić obecnego męża starymi wspomnieniami.

Kidman podzieliła się także informacją, że od 2006 roku jest szczęśliwą żoną piosenkarza Keitha Urbana i ma dwójkę dzieci: Sunday i Faith. Woli nie rozmawiać o przeszłych związkach ze względu na szacunek dla swojego obecnego małżeństwa.

Najważniejsze, że nie chce okazywać braku szacunku swoim wyborom. Jest w pełni zadowolona ze swojego życia i nie ma powodów do narzekań. „Jestem bardzo szczęśliwa. Mam dwie małe dziewczynki i uważam, że jest to niemal brak szacunku wobec Toma i Keitha, więc staram się skupiać na tu i teraz.”

Minęło trochę czasu, zanim ponownie otworzyła swoje serce.

Nicole Kidman potrzebowała czasu, aby dojść do siebie po przeszłych doświadczeniach. W wywiadzie wspominała swoją młodszą wersję siebie: „Byłam młoda. Chyba to zaproponowałam?” Kidman przyznała, że z czasem stała się nieco bardziej ostrożna, ale podkreśliła swoje ciągłe dążenie do bycia otwartą. Gwiazda opowiedziała o wyzwaniu, jakim jest zachowanie prywatności swojego życia osobistego, jednocześnie skupiając uwagę opinii publicznej.

Pomimo chwil ostrożności i krzywd z przeszłości Kidman wolała zachować ciepłe i otwarte podejście, niż się zamykać. Opowiedziała także przejmującą chwilę ze swoim mężem Keithem Urbanem, który, gdy się poznali, zapytał o jej serce. Odpowiedź Kidman brzmiała: „Otwarte”.

Reklama
Share

Najnowsze

Mama podróżuje klasą biznesową, a dziecko zostawia w klasie ekonomicznej wywołując debatę w Internecie!

Ellis Cochlin znalazła się ostatnio w centrum gorącej debaty internetowej.

2 godziny temu

Oto miniaturowe, ręcznie szyte ozdoby ze zwierzakami na każdą okazję!

Rachel Austin jest artystką tekstylną mieszkającą w Gloucestershire.

5 godzin temu

Najlepsze stylizacje z rozdania nagród BAFTA 2024!

Co roku gala BAFTA gromadzi najwybitniejszych aktorów roku, aby uczcić ich pracę.

5 godzin temu

Fotograf uchwycił życie ludzi w Jakucji, gdzie temperatura schodzi do -50 stopni!

Zima może być dość bolesna i irytująca dla wielu ludzi. Przynajmniej tym, którzy mieszkają w…

5 godzin temu

Meghan Markle subtelnie zmieniła swój wygląd, ale wielu przegapiło szczegóły, które zmieniła!

Wyczucie stylu Meghan Markle, gdy występuje publicznie, jest nienaganne.

20 godzin temu

19 zdjęć, które dowodzą, że wszechświat wciąż ma dla nas wiele niespodzianek!

Czasami najbardziej malowniczymi rzeczami w życiu są te, których nigdy nie spodziewaliśmy się zobaczyć.

20 godzin temu