Kategorie: Rozrywka

Nicole Kidman otwarcie opowiada o swojej przeszłości z Tomem Cruisem!

Nicole Kidman zachowała stosunkowo prywatność na temat swojego poprzedniego małżeństwa z Tomem Cruisem i ich późniejszego rozwodu. Jednak nie tak dawno temu rzuciła światło na ten rozdział swojego życia. Kidman, która była żoną Cruise’a w latach 1990-2001, dała rzadki wgląd w dynamikę swojego wcześniejszego związku.

Nicole Kidman postrzegała władzę Cruise’a jako ochronę.

Kidman powiedziała, że dzięki małżeństwu z Cruisem czuła się bezpieczna przed niechcianymi zalotami. Rozmawiała z reporterem i w prosty sposób podsumowała swoje odczucia.

56-latka wyjaśniła, że bycie z Cruisem i posiadanie rodziny dawało jej poczucie bezpieczeństwa. Podczas małżeństwa adoptowali dwoje dzieci, Connora i Isabellę. Aktorka wspomniała również, że wyjście za mąż w wieku 23 lat oznaczało, że nie chodziła na wiele imprez ani nie spotykała się z innymi zbyt często. Dużo czasu spędzała w domu, zwłaszcza po urodzeniu pierwszego dziecka w wieku 25 lat.

Nicole przyznaje, że przez jakiś czas byli szczęśliwi z Cruisem.

Minęły dziesięciolecia, a Nicole powiedziała, że byli naprawdę szczęśliwi w swoim małżeństwie, kiedy pracowali z jej ówczesnym mężem nad projektem Stanleya Kubricka.

Podzieliła się szczegółami, że po kręceniu zdjęć jeździli na gokartach. Wynajmowali mieszkanie i ścigali się o trzeciej nad ranem. Jednocześnie boi się spojrzeć wstecz i przeanalizować, co tak naprawdę się wydarzyło.

Oboje chętnie uczyli się od zmarłego reżysera, który zmarł na krótko przed premierą „Oczy szeroko zamknięte”. Kidman powiedziała: „Pytaliśmy: kiedy to się skończy? Pojechaliśmy tam, myśląc, że to będą trzy miesiące. Skończyło się na roku, półtora roku. Ale ty mówisz: Dopóki poddam się temu, co jest, będę się świetnie bawić.”

Cruise złożył pozew o rozwód w lutym 2001 roku, powołując się na „różnice nie do pogodzenia” jako przyczynę ich rozstania. Oficjalnie zostali legalnymi singlami sześć miesięcy później.

Nie chce ranić obecnego męża starymi wspomnieniami.

Kidman podzieliła się także informacją, że od 2006 roku jest szczęśliwą żoną piosenkarza Keitha Urbana i ma dwójkę dzieci: Sunday i Faith. Woli nie rozmawiać o przeszłych związkach ze względu na szacunek dla swojego obecnego małżeństwa.

Najważniejsze, że nie chce okazywać braku szacunku swoim wyborom. Jest w pełni zadowolona ze swojego życia i nie ma powodów do narzekań. „Jestem bardzo szczęśliwa. Mam dwie małe dziewczynki i uważam, że jest to niemal brak szacunku wobec Toma i Keitha, więc staram się skupiać na tu i teraz.”

Minęło trochę czasu, zanim ponownie otworzyła swoje serce.

Nicole Kidman potrzebowała czasu, aby dojść do siebie po przeszłych doświadczeniach. W wywiadzie wspominała swoją młodszą wersję siebie: „Byłam młoda. Chyba to zaproponowałam?” Kidman przyznała, że z czasem stała się nieco bardziej ostrożna, ale podkreśliła swoje ciągłe dążenie do bycia otwartą. Gwiazda opowiedziała o wyzwaniu, jakim jest zachowanie prywatności swojego życia osobistego, jednocześnie skupiając uwagę opinii publicznej.

Pomimo chwil ostrożności i krzywd z przeszłości Kidman wolała zachować ciepłe i otwarte podejście, niż się zamykać. Opowiedziała także przejmującą chwilę ze swoim mężem Keithem Urbanem, który, gdy się poznali, zapytał o jej serce. Odpowiedź Kidman brzmiała: „Otwarte”.

Reklama
Share

Najnowsze

Shannen Doherty zmarła w wieku 53 lat — przeczytaj bolesne oświadczenie!

Świat opłakuje stratę Shannen Doherty, która zmarła po odważnej walce z rakiem.

5 godzin temu

21 dzieci, które wiedzą, jak to jest być silnym!

Dzieci mają wielkie serca, a ich siła woli jest wykonana ze stali. Są więc największą…

5 godzin temu

„To nawet nie jest on!” – 63-letni Antonio Banderas wywołuje zamieszanie na nowym zdjęciu!

Antonio Banderas nadal zachwyca wielbicieli swoją charyzmą i stale zmieniającym się stylem, co widać na…

5 godzin temu

30 oszałamiających kuchni w stylu vintage, które dowodzą, że styl retro nigdy nie wychodzi z mody!

Często obserwujemy powrót pewnych stylów i trendów, a estetyczne kuchnie w stylu vintage nie są…

14 godzin temu

Kate Hudson spotyka się z ostrymi reakcjami po kontrowersyjnym zdjęciu z dziećmi!

Urodzinowe zdjęcie Kate Hudson wywołało dyskusję i nie wszyscy śpiewali „Sto lat”.

1 dzień temu