Kategorie: Rozrywka

Osoby które spotkasz w każdej szkole i klasie.

Przede wszystkim- kujon :)

Zwykle jest w każdej klasie. To może być kujon albo kujonka. Przeważnie jest popychadłem i jest nielubiany, ale gdy przyjdzie odpisać zadanie lub ściągać na teście nie znajdziesz nikogo bardziej rozchwytywanego ;) Czasami też jest kozłem ofiarnym.

Klasowa piękność.

W każdej szkole jeśli nie klasie jest taka laleczka/laseczka za którą uganiają się wszyscy. Spotykała się już prawie ze wszystkim chłopakami w szkole i pewnie zdarzało jej się „działać na dwa fronty”. Przeważnie jest pusta i zakochana w sobie. Mimo, że jest dużo równie ładnych i dużo milszych dziewczyn ją wszyscy najbardziej lubią i lubić będą.

Ciacho ;)

Chłopak za którym uganiają się wszystkie dziewczyny. Każda go podrywa i niejedna chciała by z nim być. Często się o niego kłócą.

Urocza, skromna dziewczyna :)

Taka dziewczyna która jest bardzo skromna i wstydliwa. Ma niewielu znajomych bo jest zamknięta w sobie i wstydzi się jakichkolwiek kontaktów. Śliczna, ale nie ma wielu adoratorów. Twierdzi, że jest brzydka, ale jest urocza :)

Buntownik bądź buntowniczka

Olewa szkołe i nauke. Często wagaruje. Jest lubiany. Zdarza się mu przeklinać. Ma znajomych z którymi wagaruje lub poprostu rozmawia na lekcjach i przerwach. Nie wykonuje żadnych poleceń nauczyciela ani zadań.

„Chłopczyca”

Nie chodzi o dziewczyne wyglądającą jak chłopak ;) Chłopczyca może być bardzo ładna :) Zadaje się z chłopakami i interesuje się sportami. Nikt jej w życiu nie widział w sukience, spódniczce czy czymkolwiek różowym. Makijaż? Nie dla niej. Jest najlepsza z w-fu i często wygrywa z chłopakami w różnych sportach.

Samotnik.

Z nikim nie rozmawia, nie zadaje się. Siedzi w ławce sam. Na przerwie towarzyszą mu tylko słuchawki.

Klasowy klaun

On bez wątpienia jest w KAŻDEJ klasie. Zrobi wszystko by rozśmieszyć klase nie zwarzając na to czy dostanie uwage czy złą ocene. Wszyscy go kojarzą z tej „posady”. O jego wyczynach mówi się długo i pamięta się o tym także na długo. Nauczyciele mają go za idiotę i pewnie nie tylko oni ;)

Ktoś kto pyskuje

Nauczyciele zapewne nie lubią tej osoby bo każda zwrócona uwaga = pyskówka. Kłócą się dopóki nie udowodnią swojej racji i zawsze muszą mieć ostatnie słowo. Uwaga? Wezwanie rodziców? Obniżenie zachowania? Nie obchodzi ich to! Byle by mieć racje. Kłócą się nawet jeśli jej nie mają i zdają sobie z tego sprawe. Nie przyznają się do błędu.

Dwie osoby zakochane w sobie, które nie są razem

Idealnie do siebie pasują i wszyscy o tym wiedzą. Są w sobie zakochani i o tym doskonale wiedzą, ale mimo to nie są razem. Nie wiadomo czemu, poprostu tak jest. Są dla siebie stworzeni, ale mają milion wymówek na to czemu nie mogą być razem- oczywiście błędnych i naciąganych.

Paczka przyjaciół.

Najlepsi przyjaciele- od dwóch wzwyż bez ograniczeń. Zawsze wszędzie razem wychodzą i gadają- na lekcji, na przerwie, po szkole czy przez telefon. Mają milion różnych wspomnień i tekstów których wypowiedzenie spowoduje śmiech wszystkich z paczki, reszta nie będzie wiedziała o co chodzi.

Fałszywe przyjaciółki

Szczerze się nie lubią, ale się ze sobą zadają. Obgadują się nawzajem, ale nie można ich mimo to zobaczyć z dala od siebie.

Wyluzowana dziewczyna

Nie jest platikową lalką ani chłopczycą. Pomiędzy. Lubi sporty, ale zadaje się z dziewczynami i lubi ubrania. Jara się różną muzyką i filmami. Jest fajną osobą i przyjaciółką. Jej styl to duże bluzy, rurki i trampki. Lubi w-f i sporty, komiksy jak chłopczyca za to lubi też się czasem ładniej ubrać i umalować.

Laluś/pedał

Jak nie w klasie to w szkole jest chłopak podobny do tego smerfa. Lalusiowaty. Jego stylówa to rurki i tzw. pedalska grzywka. Interesuje go to jak wygląda i nie przepada za sportami i tego typu rzeczami.

Grubas

W każdej szkole jest jakiś grubas. Nic nie trzeba więcej dodać- poprostu grubas.

Chuda dziewczyna

Na niej wiszą nawet legginsy. Nikogo by nie wkurzała gdyby nie mówiła, że jest za gruba -.-

Emo/ ktoś kogo wszyscy się boją

Nie boi się niczego i nienawidzi ludzi. Czasem dość tajemniczy/a sprawia wrażenie strasznego/nej.

Natręt

Ktoś kto jest wkurzający i natrętny. Ciągle próbuje o wszystkim wiedzieć i ze wszystkim się zadawać. Często robi słodkie oczka by poprosić o coś. Czeka na wszystkich zanim wyjdą z klasy by iść z nimi i być „miłym”. Nie wie, że wszyscy go nie znoszą i na jego widok zamieniają się w wilka ze zdjęcia.

Skarżypyta

Skarżypyta. Donosi pani o wszystkim i przypomina o sprawdzianach, zadaniach domowych. Wszyscy starają się go unikać. Wszystko co zrobią i powiedzą może być wykorzystane przeciwko nim. Oczywiście jest pupilkiem pani i świetnym uczniem. Lizus…

Reklama
Share

Najnowsze

30 imponujących zdjęć laureatów nagród Fotografa Przyrody Roku 2023!

Nature Talks ogłosiło zwycięzców konkursu Fotograf Przyrody Roku 2023! Największe wyróżnienie trafia do Jacquie Matechuk…

39 minut temu

23 czarno-białe zdjęcia, które ten fotograf zrobił na ulicach Budapesztu na Węgrzech!

Zoltán Stark jest fotografem-amatorem z Węgier. Specjalizuję się w uchwyceniu piękna swojego kraju. Oto zbiór…

41 minut temu

Nicole Kidman otwarcie opowiada o swojej przeszłości z Tomem Cruisem!

Nicole Kidman zachowała stosunkowo prywatność na temat swojego poprzedniego małżeństwa z Tomem Cruisem i ich…

42 minuty temu

Kobieta była wyszydzana przez lekarzy, a później zdiagnozowano u niej 47-kilogramowy guz jajnika!

20-letnia kobieta mówi, że ma teraz „drugą szansę na życie” po chirurgicznym usunięciu 47-kilogramowego guza…

43 minuty temu

7 rzeczy, które musisz wiedzieć przed zrobieniem białego tatuażu!

Nowym trendem stały się tatuaże wykonane białym tuszem. Ale ta forma jest znacznie delikatniejsza w…

44 minuty temu

Śniegowce – dlaczego są aż tak popularne? Jak wybrać najpiękniejsze?

Nadchodzące dni są coraz chłodniejsze, szybciej zapada zmrok, a niebawem na miejskich chodnikach i górskich…

21 godzin temu