Kategorie: Rozrywka

Simon Cowell szczerze opowiedział, jak jego syn dosłownie uratował go po śmierci rodziców!

Syn Simona Cowella, Eric, pojawił się w jego życiu we właściwym momencie. W podcaście Cowell opowiedział o tym, jak jego 10-letni syn stał się źródłem światła w mrocznym okresie, naznaczonym stratą obojga rodziców, Julie i Erica, oraz poczuciem przytłoczenia pracą.

Jednak wiadomość o ciąży Lauren przyniosła nagłą zmianę perspektywy.

Przyznał się, że w celu poradzenia sobie ze smutkiem niemal kompulsywnie zatracał się w pracy. Zbliżające się przybycie Erica wniosło do życia Cowella nowo odkryte poczucie celu i szczęścia.

Z czułością mówił o prostych przyjemnościach rodzicielstwa, wspominając wspólne chwile podczas oglądania filmów z Erikiem i rozkoszując się niefiltrowaną radością, jaką wnoszą do życia dzieci. Cowell podkreślił, że obecność Erica była latarnią morską w jego najciemniejszych chwilach, oferując pocieszenie i nadzieję tam, gdzie panowała rozpacz.

„Kiedy dostałem telefon od Lauren, zapytała mnie czy siedzę. W takich chwilach wiesz, co będzie dalej. To było coś w rodzaju: siedzisz?, -tak, -no cóż – i mi powiedziała o ciąży. I tak, to całkowicie się zmieniło, zmieniło wszystko w moim życiu. Znów mnie to uszczęśliwiło.” – powiedział Cowell gospodarzowi podcastu, Stevenowi Bartlettowi.

Zastanawiając się nad swoimi zmaganiami, Cowell szczerze przyznał, że osiągnął punkt, w którym życie wydawało się pozbawione sensu, a myśl o zwykłym istnieniu wydawała się daremna. Wyjaśnił jednak, że choć odczuwał głęboki smutek, nigdy nie myślał o samobójstwie. Zamiast tego narodziny Erica stały się katalizatorem pozytywnych zmian, inspirując Cowella do ponownej oceny swoich priorytetów i ponownego odkrycia radości z prostych przyjemności życia.

Pokonując wyzwania związane z ojcostwem i wymaganiami swojej kariery, Cowell odnalazł nowy cel i spełnienie. Mówił o głębokim wpływie, jaki Eric wywarł na jego życie, podkreślając przemieniającą moc miłości i rodziny. Dzięki zaraźliwemu entuzjazmowi i niepohamowanej radości Erica Cowell odkrył na nowo uznanie dla piękna życia i znaczenia doceniania każdej chwili.

Dziś, obserwując, jak Eric rośnie i rozkwita, Cowell pozostaje wdzięczny za ogromny wpływ, jaki jego syn wywarł na jego życie. Ceni każdą chwilę spędzoną z Erikiem, znajdując ukojenie i szczęście w prostych przyjemnościach rodzicielstwa. Pomimo wzlotów i upadków życia więź Cowella z Erikiem nieustannie przypomina o trwałej sile miłości i odporności ludzkiego ducha.

Reklama
Share

Najnowsze

61-letni Johnny Depp spotyka się z 28-letnią modelką, a zdjęcia wywołują zamieszanie!

Johnny Depp, 61-letni aktor znany ze swojej kultowej roli w „Piratach z Karaibów”, niedawno powrócił…

4 godziny temu

20 rzeczy, które są większe niż myślałeś!

Najważniejszą rzeczą, która naprawdę sprawia, że mówisz "wow" jest skala. Nie da się docenić wielkości…

4 godziny temu

„Jest bardzo kobiecy. Piękny” – 18-letni syn Gwyneth Paltrow wprawia fanów w oszołomienie!

Gwyneth Paltrow spędza miło czas z rodziną, zanim jej najmłodszy syn, Moses, jesienią tego roku…

4 godziny temu

30 zabawnie kiepskich podróbek znanych marek!

Nasze mózgi widziały tak wiele marek i logo, że wystarczy określona kombinacja kształtu i koloru,…

17 godzin temu

Wiele lat temu córka kupiła temu artyście szkicownik i od tamtej pory rysuje bielą na czerni!

Vitaly Medved jest artystą z Ukrainy (Slavutich) i stara się malować tak jak umie i…

17 godzin temu

Blake Lively zachwyca w przezroczystej sukience, a wszyscy skupiają się na jej nogach!

Znana z tego, że przyciąga wzrok swoim wyczuciem mody, Blake Lively po raz kolejny nas…

1 dzień temu