11 randkowych rad dla kobiet z 1938 roku. Dziewczyny, uczcie się.

1. Nie bądź sentymentalna, ani nie próbuj wymuszać na nim, żeby powiedział czegoś czego nie chce, grając mu na emocjach. Mężczyźni nie lubią łez, zwłaszcza w miejscach publicznych.

2. Nie używaj samochodowego lusterka, aby poprawić makijaż. Mężczyzna potrzebuje go w czasie jazdy i denerwuje go kiedy musi odwracać się do tyłu, żeby sprawdzić co jest za nim.

3. Nie siadaj w dziwnych pozycjach – i nigdy nie wyglądaj na znudzoną, nawet jeśli jesteś. Bądź czujna, a jeśli musisz żuć gumę (nie zalecane), rób to po cichu, z zamkniętymi ustami.

4. Ubierz się w swoim pokoju, aby zachować urok. Bądź gotowa do wyjścia kiedy po Ciebie przyjedzie; nie każ mu czekać. Uracz go uśmiechem!

5. Mężczyźni nie lubią dziewczyn, które pożyczają ich chusteczki i brudzą je szminką. Makijaż poprawiaj w prywatności, nie kiedy on Cię widzi.

6. Niedbałe dziewczyny nigdy nie podobają się dżentelmenom. Nie rozmawiaj w czasie tańca, ponieważ kiedy mężczyzna tańczy, chce tylko tańczyć.

Reklama

7. Nie spoufalaj się za bardzo przez pieszczotliwe zachowania w miejscach publicznych. Każde otwarte pokazanie zainteresowania jest niesmaczne, zazwyczaj zawstydza lub poniża mężczyznę.

8. Nie spoufalaj się z szefem sali, rozmawiając o tym jak dobrze bawiłaś się z kimś któregoś dnia. Mężczyzna, z którym jesteś na randce zasługuje i pragnie Twojej całkowitej uwagi.

9. Nie rozmawiaj o ubraniach ani nie próbuj opisać mężczyźnie swojej nowej sukni. Zadowalaj mężczyznę rozmową o rzeczach, o których chce rozmawiać.

10. Nie pij za dużo, ponieważ mężczyzna oczekuje od Ciebie zachowania godności cały wieczór. Picie może sprawić, że niektóre dziewczyny wyglądają sprytne, ale większość z nich wychodzi na głupie.

11. Nie bądź ostentacyjna rozmawiając z innym mężczyzną. Najgorszą rzeczą jaką możesz zrobić to zemdleć od zbyt dużej ilości likieru. Po takim czymś mężczyzna raczej już do Ciebie nigdy nie zadzwoni.

źródło

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu