Prawa autorskie

Duża część materiałów, które znajdują się na stronie w tym: tekstów, obrazków oraz filmów pochodzi z potężnego świata jakim jest Internet. Tworzymy listy, artykuły, zbieramy w całości kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt obrazków, które zostały stworzone przez bezimiennych autorów, którzy tak jak i my chcieli umilić Wam czas spędzony przed komputerem.

Jeśli jest to możliwe podajemy źródło oraz autora danego materiału, nie przypisujemy sobie pełnych praw autorskich do ich twórczości, a jedynie je promujemy i sprawiamy, że materiały docierają do dalszej publiczności. Staramy się, aby tworzone przez nas wpisy, które bywają inspirowane artykułami pochodzącymi z innych serwisów były zawsze podpisane źródłem.

Mamy jednak świadomość, że nasi użytkownicy, którzy tworzą wpisy nie zawsze mogą być tak skrupulatni – dlatego w takich sytuacjach prosimy o kontakt ([email protected]) – w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji, dopisania źródła lub usunięcia materiałów na życzenie autora.

Jeżeli widzisz, że któryś z naszych opublikowanych wpisów narusza prawa autorskie, prześlij do nas:
– link do strony internetowej lub inny dowód, że opublikowane przez nas materiały mają ograniczone prawa autorskie
– link do opublikowanego przez nas wpisu, w którym pojawiły się zgłaszane materiały
– swoje imię i nazwisko, adres oraz kontakt
– oświadczenie, że wymienione użycie materiału nie jest autoryzowane przez właściciela praw autorskich, jego agenta lub prawo i że działasz w dobrej wierze
– oświadczenie, że wszystkie podane informacje są zgodne z prawdą i że jesteś właścicielem własności intelektualnej albo jesteś uprawniony do jej reprezentowania w imieniu właściciela

Po otrzymaniu od Ciebie powyższych informacji, podejmiemy działania w celu wyjaśnienia sytuacji oraz w danych przypadkach usunięcia materiału.

Kategoria Video zawiera filmy, które pochodzą z serwisów ogólnoświatowych takich jak YouTube.com oraz LiveLeak.com, serwisy te utrzymują pełna infrastrukturę, hostują i zarządzają tymi plikami, natomiast serwis Filing.pl jedynie publikuje zewnętrzne odnośniki do zamieszczonych na tych serwisach materiałów. Nie ponosimy odpowiedzialności za zawartość tych ogólnoświatowych i ogólnodostępnych serwerów. Serwis Filing.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści reklam, komentarzy oraz dodanych wpisów przez użytkowników.

Powyższe prawa autorskie były pisane na bazie regulaminu JM – starszego serwisu, z którym jesteśmy w jednej kategorii serwisów rozrywkowych.