28 zapierających dech w piersiach zdjęć autorstwa Juliusa Kähkönena, które wyglądają, jakby pochodziły ze świata snu!

Julius Kähkönen to młody fotograf, artysta i przedsiębiorca z Finlandii. Jego unikalny styl skutkuje fotografiami, które wielu określiłoby jako wymarzone lub prosto z filmu fantasy. Nic dziwnego, że dzięki tak oszałamiającym efektom wizualnym Julius zyskał imponującą liczbę fanów, jego profil na Instagramie ma aż 357 tysięcy obserwujących.

Kähkönen przez lata opracował unikalny i przyciągający wzrok styl, który pchnął jego zdjęcia na wyższy poziom. Podróżując po całym świecie, fotografując setki zapierających dech w piersiach scenerii, fotograf zebrał imponujące portfolio. „Tworzę sztukę i absolutnie uwielbiam pomagać innym” – stwierdza opis na Instagramie Kähkönena.

Fotograf uczy teraz innych ludzi, jak osiągnąć tak oszałamiające efekty wizualne, uruchamiając kursy dotyczące różnych aspektów fotografii i edycji.

„Zacząłem fotografować, kiedy pewnego wieczoru korzystałem z aparatu mojego taty podczas zachodu słońca i natychmiast mnie to wciągnęło” – wyjaśnił fotograf. „Miałem niedługo potem dość fotografowania, ponieważ mieszkałem w mieście liczącym 3000 osób i nie mogłem nigdzie robić zdjęć, bo nie było w okolicy interesujących miejsc” – powiedział Julius.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu