34-letni Daniel Radcliffe pokazał się się z 39-letnią partnerką – fani są zszokowani!

Kiedy Daniel Radcliffe i Erin Darke przybyli na rozdanie nagród Tony, ich wejście zelektryzowało całe wydarzenie. Publiczność wrzała, urzeczona nie tylko ich uderzającym wyglądem, ale także kaskadą reakcji, jakie wywołała ich obecność.

Gwiazda Harry’ego Pottera i jego partnerka od 12 lat, Erin Darke, pojawili się razem na czerwonym dywanie w ten weekend, po raz pierwszy od dawna. Duet, który jest razem od 2012 roku i świętował narodziny swojego pierwszego dziecka w kwietniu poprzedniego roku, wydawał się być w sobie głęboko zakochany, gdy wzięli udział w 77. dorocznej ceremonii rozdania nagród Tony.

34-letni aktor objął swoją 39-letnią dziewczynę w talii, gdy śmiali się i czule patrzyli sobie w oczy, pozując do zdjęć. Wyglądał zjawiskowo w liliowym garniturze z muszką, podczas gdy Erin przykuwała uwagę wszystkich w błyszczącej szarej sukni balowej ozdobionej cekinami i kryształkami oraz tiulowej spódnicy.

Internauci chwalili piękną parę i obsypywali ją komplementami. Jedna osoba napisała: „Oboje wyglądają na szczęśliwych i dobrze się ze sobą czują”.

Jednak wiele osób było zaskoczonych różnicą wzrostu między parą. Jeden z obserwatorów powiedział: „Wyglądajcie jak matka i syn. Różnica wzrostu jest zawstydzająca, musi znaleźć kogoś niższego od siebie”. Ktoś inny zauważył: „Nie pasują do siebie, ale miłość to miłość”. Podziwiamy promienną pewność siebie i piękno tej uroczej pary.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu