94-letni Clint Eastwood pojawił się na ślubie córki – był widziany po raz pierwszy od dawna!

Zdjęcia Clinta Eastwooda w ostatnich latach były rzadkością, ale fani byli zachwyceni widokiem gwiazdy na ślubie córki. 27-letnia ciężarna panna młoda powiedziała „tak” na ranczu swojego słynnego ojca w Kalifornii, a zdjęcia szybko zyskały uwagę i podziw, gdy zostały udostępnione w Internecie.

Morgan Eastwood, najmłodsza z ośmiorga dzieci Clinta, związała się z 27-letnim Tannerem Koopmansem, sprzedawcą energii. Panna Młoda błyszczała w kremowej jedwabnej sukni, a na swój wyjątkowy dzień wybrała delikatny koronkowy welon.

Jej tata Clint był obecny na ceremonii i został uchwycony na wzruszającym zdjęciu, jak delikatnie dotykał ciążowy brzuszek córki.

Internauci pokochali urocze zdjęcia opublikowane w mediach społecznościowych i obsypali swojego ukochanego aktora-weterana słodkimi słowami i zauważyli, że 94-letnia gwiazda wygląda dobrze jak na swój wiek.

Jedna z osób zauważyła: „Clint wygląda świetnie i wszyscy wyglądają na szczęśliwych, świętując tę ​​okazję”.

Choć Morgan jest jego najmłodszym dzieckiem, najstarszym dzieckiem Clinta jest 69-letnia Laurie Murray, która urodziła się, gdy aktor był zaręczony z inną kobietą. Laurie została adoptowana przez parę, a Clint nie wiedział o jej istnieniu, dopóki się z nim nie skontaktowała. Pomimo późnego startu ojca i córki nawiązała się ścisła więź.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu