Sekretne stare pudełko po butach, które okazało się kluczem do szczęśliwego związku. Zobacz co było w środku.

Mężczyzna i kobieta byli małżeństwem od ponad 60 lat. Dzielili ze sobą dosłownie wszystko. Nie mieli przed sobą absolutnie żadnych tajemnic, oprócz jednego małego sekretnego pudełka po butach, które żona trzymała na szafie i nie pozwalała mężowi go otwierać, ani o nie pytać.

Przez te wszystkie lata mężczyzna zapomniał o pudełku, ale pewnego dnia jego żona ciężko zachorowała i lekarz oznajmił, że raczej już z tego nie wyjdzie. Próbując dowiedzieć się co jego żona skrywała przez tyle lat, zdjął z szafy pudełko i postawił je przy łóżku chorej. Kobieta przyznała, że najwyższy czas, aby mąż poznał jej mały sekret. Kiedy otworzył pudełko, zobaczył dwie szmaciane lalki oraz stos pieniędzy o wartość 95 000 dolarów. Poprosił żonę o wyjaśnienia.

„Kiedy mieliśmy się pobrać”, zaczęła kobieta „Moja babcia zdradziła mi sekret, że kluczem do szczęśliwego małżeństwa jest unikanie kłótni. Powiedziała, że jeśli kiedykolwiek się na Ciebie zdenerwuję, mam po prostu milczeć i zająć się szyciem lalki.”
Starszy pan był tak poruszony, że ledwo udało mu się powstrzymać łzy. Tylko dwie lalki znajdowały się w pudełku. Żona była na niego zła tylko dwa razy w ciągu ich całego wspólnie spędzonego, szczęśliwego życia. Niemal kipiąc szczęściem zapytał: „Kochanie, to by wyjaśniało dlaczego tutaj są te lalki, ale co z tymi pieniędzmi? Skąd one się tu wzięły?”
„Oh, pieniądze?”, zapytała żona. „To są pieniądze, które zarobiłam sprzedając lalki.”

źródło

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu