Kobieta wyjaśnia, jak w wieku 11 lat dowiedziała się, że biologicznie jest mężczyzną!

Lyss to kobieta, która zyskała ogromną popularność po tym, jak podzieliła się swoją niesamowitą historią. Zdradziła, jak dowiedziała się, że urodziła się biologicznie jako mężczyzna, nieświadoma tego aż do 11. roku życia. Życie kobiety wywróciło się do góry nogami, gdy zaczęła wypytywać mamę o miesiączkę. Ta zmieniająca życie rozmowa sprawiła, że inaczej spojrzała na siebie. Oto szczegóły tej prawdziwej historii.

Lyss myślała, że urodziła się kobietą, lecz pewnego dnia odkryła prawdę.

Lyss to influencerka, która urodziła się z biologicznymi cechami zarówno męskimi, jak i żeńskimi. Kobieta opowiedziała, jak jej matka wszczęła burzliwą dyskusję i powiedziała jej, że urodziła się jako osoba interseksualna. Lyss miała zaledwie 11 lat, kiedy to się stało.

Kiedy mama powiedziała kobiecie, że zamierzają „porozmawiać”, spodziewała się, że będą rozmawiać o tamponach i podpaskach okresowych.

Jednak ku zaskoczeniu dziewczynki rozmowa potoczyła się zupełnie inaczej, gdy jej mama wyjęła teczkę medyczną, w której ujawniła, że Lyss urodziła się biologicznie jako mężczyzna.

W filmie, który ma obecnie 3 miliony wyświetleń, stwierdziła, że jej świat zawalił się i dodała: „Pewnie nie uwierzycie, kiedy powiem, że tapeta na ścianie zaczęła się rozpływać, a ja się pociłam i marzłam.”

Wyjątkowa kobieta wciąż uczy się żyć z prawdą o swoim ciele.

Lyss była całkowicie zszokowana, gdy mama powiedziała jej, że nigdy nie urodzi dziecka ani nawet nie będzie miała okresu.

„Cały świat, jaki znałam, całkowicie się rozpadł. Lekarze i mama kazali mi zachować to w tajemnicy i tak było przez większość mojego życia.” – opowiada influencerka.

Z zewnątrz sprawiała wrażenie typowej dziewczynki, a lekarze początkowo uznali, że 11-miesięczne dziecko po prostu miało przepuklinę.

Wkrótce lekarze odkryli, że Lyss miała przedwczesne wewnętrzne męskie cechy biologiczne w podbrzuszu. Kobieta wyjaśnia: „Postanowili je wyjąć, bo po prostu tam pływały”. Od 11. roku życia dziewczynka była na hormonalnej terapii zastępczej.

Kobieta mówi: „Teraz jestem dorosła i rozmawiam z nieznajomymi w Internecie o tym, jak urodziłam się z męskimi cechami biologicznymi w brzuchu.”

Internauci zalali sekcję komentarzy wyrazami wsparcia i podziwu dla kobiety za to, że otwarcie podzieliła się swoją podróżą, nazywając ją „cudowną” i „piękną”.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu