Książę Louis skradł show podczas królewskiego wystąpienia!

Podczas gdy większość świata skupiała się na jego matce, Kate, księżnej Walii, która wystąpiła publicznie po raz pierwszy od prawie sześciu miesięcy, sześcioletni książę Louis skradł show swoją zabawną mimiką, wywołując wiele uśmiechów. Jednak niektórzy zauważyli coś niezwykłego w jego zachowaniu.

Sześcioletni książę Louis był z rodziną na paradzie urodzinowej króla Charlesa w Londynie 15 czerwca. Kiedy oglądali tę uroczystość z biura generała dywizji, szybko oczarował wszystkich w Internecie.

Książę Louis, ubrany w swój zwykły strój składający się z szortów, podkolanówek, marynarki i krawata, jechał powozem z księżną Kate i jego rodzeństwem, księciem Georgem i księżniczką Charlotte, podczas procesji przez Londyn. Podróżowali szklanym autokarem, aby nie zmarznąć w ponurą pogodę.

Po wydarzeniu w sieci pojawiło się wiele zdjęć i filmów przedstawiających zabawne zachowanie księcia Louisa. W sieci pojawił się klip, na którym dziewięcioletnia księżniczka Charlotte pokazuje swojemu najmłodszemu bratu, jak stać podczas hymnu narodowego. Najpierw sama wstała, a potem powiedziała księciu Louisowi, żeby zrobił to samo, trzymając ramiona sztywno u jego boku.

Na innym filmie widać, jak książę Louis bawił się sznurkami do zasłon, niecierpliwie czekając, aż dołączy do rodziny na balkonie i poczeka na jej pojawienie się.

Jednak zabawny klip opublikowany w X pokazał, jak książę Louis kołysze biodrami i tańczy do muzyki zespołu. Ale podczas gdy jego mama, Kate Middleton, uważała jego ruchy za zabawne, jego starsza siostra, księżniczka Charlotte, nie wydawała się pod wrażeniem i wiele osób to zauważyło.

Dziewięcioletnia księżniczka, pełniąc rolę odpowiedzialnej starszej siostry, zdawała się mówić Louisowi, żeby „przestał” podczas ich wymiany zdań. Ta urocza interakcja z rodzeństwem dodała temu wydarzeniu wesołego momentu, zachwycając zarówno królewskich obserwatorów, jak i użytkowników mediów społecznościowych.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu