Osoby które spotkasz w każdej szkole i klasie.

Przede wszystkim- kujon :)

Zwykle jest w każdej klasie. To może być kujon albo kujonka. Przeważnie jest popychadłem i jest nielubiany, ale gdy przyjdzie odpisać zadanie lub ściągać na teście nie znajdziesz nikogo bardziej rozchwytywanego ;) Czasami też jest kozłem ofiarnym.

Klasowa piękność.

W każdej szkole jeśli nie klasie jest taka laleczka/laseczka za którą uganiają się wszyscy. Spotykała się już prawie ze wszystkim chłopakami w szkole i pewnie zdarzało jej się „działać na dwa fronty”. Przeważnie jest pusta i zakochana w sobie. Mimo, że jest dużo równie ładnych i dużo milszych dziewczyn ją wszyscy najbardziej lubią i lubić będą.

Ciacho ;)

Chłopak za którym uganiają się wszystkie dziewczyny. Każda go podrywa i niejedna chciała by z nim być. Często się o niego kłócą.

Urocza, skromna dziewczyna :)

Taka dziewczyna która jest bardzo skromna i wstydliwa. Ma niewielu znajomych bo jest zamknięta w sobie i wstydzi się jakichkolwiek kontaktów. Śliczna, ale nie ma wielu adoratorów. Twierdzi, że jest brzydka, ale jest urocza :)

Buntownik bądź buntowniczka

Olewa szkołe i nauke. Często wagaruje. Jest lubiany. Zdarza się mu przeklinać. Ma znajomych z którymi wagaruje lub poprostu rozmawia na lekcjach i przerwach. Nie wykonuje żadnych poleceń nauczyciela ani zadań.

„Chłopczyca”

Nie chodzi o dziewczyne wyglądającą jak chłopak ;) Chłopczyca może być bardzo ładna :) Zadaje się z chłopakami i interesuje się sportami. Nikt jej w życiu nie widział w sukience, spódniczce czy czymkolwiek różowym. Makijaż? Nie dla niej. Jest najlepsza z w-fu i często wygrywa z chłopakami w różnych sportach.

Reklama

Samotnik.

Z nikim nie rozmawia, nie zadaje się. Siedzi w ławce sam. Na przerwie towarzyszą mu tylko słuchawki.

Klasowy klaun

On bez wątpienia jest w KAŻDEJ klasie. Zrobi wszystko by rozśmieszyć klase nie zwarzając na to czy dostanie uwage czy złą ocene. Wszyscy go kojarzą z tej „posady”. O jego wyczynach mówi się długo i pamięta się o tym także na długo. Nauczyciele mają go za idiotę i pewnie nie tylko oni ;)

Ktoś kto pyskuje

Nauczyciele zapewne nie lubią tej osoby bo każda zwrócona uwaga = pyskówka. Kłócą się dopóki nie udowodnią swojej racji i zawsze muszą mieć ostatnie słowo. Uwaga? Wezwanie rodziców? Obniżenie zachowania? Nie obchodzi ich to! Byle by mieć racje. Kłócą się nawet jeśli jej nie mają i zdają sobie z tego sprawe. Nie przyznają się do błędu.

Dwie osoby zakochane w sobie, które nie są razem

Idealnie do siebie pasują i wszyscy o tym wiedzą. Są w sobie zakochani i o tym doskonale wiedzą, ale mimo to nie są razem. Nie wiadomo czemu, poprostu tak jest. Są dla siebie stworzeni, ale mają milion wymówek na to czemu nie mogą być razem- oczywiście błędnych i naciąganych.

Paczka przyjaciół.

Najlepsi przyjaciele- od dwóch wzwyż bez ograniczeń. Zawsze wszędzie razem wychodzą i gadają- na lekcji, na przerwie, po szkole czy przez telefon. Mają milion różnych wspomnień i tekstów których wypowiedzenie spowoduje śmiech wszystkich z paczki, reszta nie będzie wiedziała o co chodzi.

Fałszywe przyjaciółki

Szczerze się nie lubią, ale się ze sobą zadają. Obgadują się nawzajem, ale nie można ich mimo to zobaczyć z dala od siebie.

Wyluzowana dziewczyna

Nie jest platikową lalką ani chłopczycą. Pomiędzy. Lubi sporty, ale zadaje się z dziewczynami i lubi ubrania. Jara się różną muzyką i filmami. Jest fajną osobą i przyjaciółką. Jej styl to duże bluzy, rurki i trampki. Lubi w-f i sporty, komiksy jak chłopczyca za to lubi też się czasem ładniej ubrać i umalować.

Laluś/pedał

Jak nie w klasie to w szkole jest chłopak podobny do tego smerfa. Lalusiowaty. Jego stylówa to rurki i tzw. pedalska grzywka. Interesuje go to jak wygląda i nie przepada za sportami i tego typu rzeczami.

Grubas

W każdej szkole jest jakiś grubas. Nic nie trzeba więcej dodać- poprostu grubas.

Chuda dziewczyna

Na niej wiszą nawet legginsy. Nikogo by nie wkurzała gdyby nie mówiła, że jest za gruba -.-

Emo/ ktoś kogo wszyscy się boją

Nie boi się niczego i nienawidzi ludzi. Czasem dość tajemniczy/a sprawia wrażenie strasznego/nej.

Natręt

Ktoś kto jest wkurzający i natrętny. Ciągle próbuje o wszystkim wiedzieć i ze wszystkim się zadawać. Często robi słodkie oczka by poprosić o coś. Czeka na wszystkich zanim wyjdą z klasy by iść z nimi i być „miłym”. Nie wie, że wszyscy go nie znoszą i na jego widok zamieniają się w wilka ze zdjęcia.

Skarżypyta

Skarżypyta. Donosi pani o wszystkim i przypomina o sprawdzianach, zadaniach domowych. Wszyscy starają się go unikać. Wszystko co zrobią i powiedzą może być wykorzystane przeciwko nim. Oczywiście jest pupilkiem pani i świetnym uczniem. Lizus…

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu