Pierwsze wyjście księżnej Kate szokuje ludzi po chemioterapii!

Księżna Walii Kate zadziwiła wszystkich swoim pierwszym publicznym wystąpieniem od miesięcy. Ludzie byli zachwyceni jej włosami, zwłaszcza że zmagała się z chemioterapią i wypadaniem włosów i nie mogli przestać o tym mówić.

Księżna Walii miała za sobą niezwykle trudny rok. Powróciła na światło dzienne cztery miesiące po rozpoczęciu chemioterapii. U Kate zdiagnozowano raka i wraca do zdrowia w domu w Windsorze przy wsparciu męża, księcia Williama i rodziny Middleton.

Matka trójki dzieci poprosiła o czas, przestrzeń i prywatność dla swojej rodziny, gdy ogłosiła, że ​​jest leczona z powodu nieujawnionej postaci raka.

Zrobiła oszałamiający występ na paradzie urodzinowej króla Charlesa III w Londynie, przykuwając uwagę wspaniałą suknią i włosami. Było to pierwsze publiczne wydarzenie Kate od czasu postawienia diagnozy. Zachwyciła wszystkich białą sukienką z czarnymi wykończeniami i wstążkami przy dekolcie.

Kate uzupełniła swój strój białym kapeluszem, perłowymi ćwiekami i broszką Pułku Gwardii Irlandzkiej, upamiętniającą jej rolę. Jej włosy były ułożone w niski kok z misternymi detalami i to na tym detalu ludzie skupiali się głównie.

Wielu kwestionowało jej włosy, biorąc pod uwagę, że przeszła chemioterapię. Niektórzy nawet wątpili, że była to księżna Walii. „To nie ona.” – ktoś skomentował z niedowierzaniem.

Jedna z użytkowniczek wyraziła prawdziwą ciekawość, pisząc: „Chcę wiedzieć, jak ona utrzymuje włosy podczas chemioterapii… To poważne pytanie.”

„Możesz przejść chemioterapię i nie stracić włosów?” – pytała inna osoba, a inni komentowali w rodzaju: „Jeśli przechodzi chemię, dlaczego nadal ma włosy?”

W komentarzach nie zabrakło teorii spiskowych, a jeden użytkownik skomentował pod filmem przedstawiającym księżniczkę z córką Charlotte: „Ona nie wygląda jak ona, jednak wydaje mi się trochę dziwne, że po 6 miesiącach chemii nadal wygląda dobrze. To znaczy, dobrze dla niej, jeśli tak jest, ale nadal uważam, że dzieje się coś innego.”

Pośród pytań i ciekawości ludzie nie mogli powstrzymać się od radości, widząc Kate powracającą na widok publiczny, wyglądającą równie oszałamiająco jak zawsze. Większość komentarzy to podkreślała, komplementując księżną Walii za jej wygląd.

„Takie piękno, wdzięk i elegancja, podczas gdy cały świat na to patrzy w obliczu najtrudniejszego okresu w życiu.. prawdziwa inspiracja, co za księżniczka…” – ktoś napisał. „Wygląda świetnie, biorąc pod uwagę to, przez co przechodzi. Modlę się, żeby przetrwała ten dzień najlepiej, jak potrafi.”

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu