W końcu ujawniono imię drugiej córki Joe Jonasa i Sophie Turner!

Tajemnica otaczająca imię najmłodszej córki Sophie Turner i Joe Jonasa została wreszcie rozwiązana. Minęło 14 miesięcy od jej narodzin, ale teraz możemy ujawnić imię ich córki, pomimo ciągłych komplikacji w rozwodzie pary.

Imię jest bardzo wyjątkowe.

Na podstawie dokumentów prawnych uzyskanych przez Page Six 34-letni muzyk i 27-letnia aktorka wybrali dla swojego dziecka imię Delphine i nadali je drugiej córce.

Imię Delphine pochodzi od greckiego słowa „delphí”, które wymawia się jako „del-feen”. Wskazuje na: „starożytne greckie sanktuarium na górze Parnas, gdzie wierzono, że wyrocznia jest w stanie odpowiedzieć na pytania za radą boga Apolla”.

Niezwykłe imię Delphine nigdy nie znajdowało się na liście 1000 najlepszych imion, a w 2015 roku jego najwyższa pozycja w rankingu wyniosła 2893.

Ludzie w Internecie również byli pod wrażeniem tej wyjątkowego imienia i szybko zareagowali, wyrażając swoją miłość do niej.

Zawsze dbali o prywatność swojego życia.

Jonas i Turner mają także starszą córkę o imieniu Willa, która urodziła się w lipcu 2020 roku. Niemniej jednak rodzice nigdy nie publikowali zdjęć swoich córek na swoich kontach w mediach społecznościowych ani nie udostępniali ich żadnym organizacjom informacyjnym.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu