10 bohaterów popularnych seriali, których nie chciałbyś spotkać w rzeczywistym świecie.

Wielu z nas wspomina serial „Przyjaciele” jeszcze z czasów swojego dzieciństwa. Słynni bohaterowie towarzyszyli nam przez lata i to prawdopodobnie właśnie dlatego zdołaliśmy przyzwyczaić się do ich drobnych dziwactw. Zastanawiałeś się kiedyś, jak odebrałbyś swoje ulubione postacie, gdybyś przypadkiem spotkał je w rzeczywistym świecie? Okazuje się, że wszystko, co prezentuje się efektownie na ekranie, mogłoby doprowadzić Cię do szału, gdybyś spróbował faktycznie się z nimi zaprzyjaźnić!

1. Sheldon Cooper – „Teoria wielkiego podrywu”

Możesz śmiać się z jego żartów, ale musisz przyznać, że jest w rzeczywistości uparty, aspołeczny i przejawia tendencje do narcyzmu. Mimo że jest uznawany za geniusza, absolutnie pozbawiono go umiejętności interpretowania ludzkich emocji, co czyni z niego marny materiał na przyjaciela.

2. Barney Stinson – „Jak poznałem waszą matkę”

Nawet eleganckie garnitury nie potrafią ukryć jego obrzydliwej pogardy względem kobiet. Wydaje się zabawnym gościem, ale w rzeczywistości to zwykły narcyz i manipulator.

3. Dean Winchester – „Nie z tego świata”

Nie daj się zmylić jego oczom disneyowskiego księcia – to morderca, który pozostawia za sobą ścieżkę trupów. Znaleźli się wśród nich nawet jego rodzice i najlepsi przyjaciele.

4. Tyrion Lannister – „Gra o tron”

Mały mężczyzna rzucający wielki cień, który prawdopodobnie pozbawi Cię życia. W jego towarzystwie możesz zapomnieć o spokoju swojej dotychczasowej codzienności – prawdopodobnie narazisz się także na gniew jego ojca i siostry, którzy zrobią wszystko, co w ich mocy, by tylko go dorwać.

5. Eric Cartman – „South Park”

Rasista, narcyz i ryzykant pakujący się w kłopoty w jednej osobie – idealny materiał na najlepszego kumpla.

6. Phoebe Buffay – „Przyjaciele”

Ta zabawna kobieta jest bez wątpienia wolnym duchem, ale bywa też nieprzyjemna. Unika obowiązków i zachowuje się nieraz zupełnie irracjonalnie, stale denerwując swoją paczkę.

Reklama

7. Daryl Dixon – „The Walking Dead”

Ulubiony bohater wielu fanów serialu jest prawdopodobnie tym, który jako pierwszy pozbawiłby ich życia, by ratować własny tyłek. Dixon jest niestabilny emocjonalnie i powiązany z wieloma niewyjaśnionymi sprawami, które czynią z niego dość podejrzaną postać.

8. Sherlock Holmes – „Sherlock”

Holmes to człowiek złożony z legend. Niestety, wiąże się z tym wiele jego wad – niezachwiana pewność siebie, skłonność do narażania innych na niebezpieczeństwo oraz nieprzyjemne obycie. Krótko mówiąc, przez niektórych całkiem słusznie uznawany jest za socjopatę.

9. Rachel Green – „Przyjaciele”

Nie daj się zwieść jej urodzie – jeżeli jest w pobliżu, to znaczy, że czegoś chce. Samolubna ślicznotka uwielbia manipulować ludźmi i nie przejmuje się cudzymi uczuciami. Typowa królowa balu.

10. Jake Peralta – „Brooklyn 99”

Ten błyskotliwy detektyw bez wątpienia zdobył wiele serc swoim poczuciem humoru, co nie zmienia faktu, że nie dorósł zbytnio, odkąd skończył 16 lat. Beztroska, z jaką podchodzi do swoich codziennych obowiązków, długi i zapominalstwo z pewnością nie czynią z niego przyjaciela, na którym można polegać.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu