10 celebrytów, którzy zakochali się w innych gwiazdach, ale czekali zbyt długo, aby coś zainicjować!

Życie, jakie prowadzą celebryci, wydaje nam się rzeczywiście bardzo atrakcyjne. Mamy tendencję do myślenia, że będąc tak błyszczącymi, sławnymi i odnoszącymi sukcesy, zawsze dostają to, czego chcą. Czasami jednak padają ofiarą nieodwzajemnionej miłości i odczuwają ją dokładnie tak samo, jak my.

Uważamy, że interesujące jest dowiedzieć się, jakie pary gwiazd mogły istnieć, gdyby niektóre z tych zakochanych celebrytów były na tyle odważne, by wyznać swoje uczucia.

1. Nicole Kidman i Jimmy Fallon

Fakt, że Nicole Kidman nie była obojętna wobec słynnego prezentera telewizyjnego, ujawniła samodzielnie, kiedy została zaproszona jako gość do jego programu w 2015 roku. Powiedziała mu, że byli kiedyś umówieni na randkę. Jimmy Fallon odpowiedział, że nie miał pojęcia, że to miało być coś w rodzaju randki.

Mówiąc o tym po kilku latach, śmiała się: „Nie odzywałeś się, a potem włączyłeś grę wideo czy coś… i tak po około półtorej godzinie pomyślałam: „on się mną nie interesuje, to takie żenujące”.

2. Jake Gyllenhaal i Jennifer Aniston

Ta dwójka pracowała razem w filmie „Życiowe rozterki” w 2002 roku, a zaledwie 14 lat później Jake Gyllenhaal przyznał, że był w niej zauroczony. W wywiadzie dla People Magazine powiedział:
„Przyznam, że od lat się w niej podkochiwałem. A praca z nią nie była łatwa… ja… um, tak. To wszystko, co zamierzam powiedzieć. To było urocze.”

Aniston była żoną Brada Pitta do 2005 roku, a kiedy zapytano ją o ostatnie odkrycie Gyllenhaala, odpowiedziała: „Cóż, po prostu nie wiem, dlaczego teraz się o tym dowiadujemy!”

3. Reese Witherspoon i Johnny Depp

W 2012 roku Reese Witherspoon przyznała, że była zakochana w Johnnym Depp, gdy była młodsza. „Po prostu bardzo się w nim podkochiwałam. Kiedyś zbierałam plakaty z czasopisma Teen Beat i wieszałam je na ścianie.” – powiedziała aktorka. Wygląda jednak na to, że nigdy mu o tym nie powiedziała. – „Nie sądzę, żeby wiedział. Nie jestem pewna, czy to by go zaskoczyło, zapewne często słyszy takie rzeczy.”

4. Sophie Turner i Matthew Perry

W wywiadzie w 2019 roku Sophie Turner powiedziała, że mogłaby flirtować z Matthew Perrym. Jak wyjaśniła, codziennie widywała go w pobliżu lokalnego supermarketu i planowała do niego podejść, ale nigdy jej się to nie udało.

Kiedyś opublikowała również Tweeta o „Chanandler Bong”, aby zwrócić uwagę Matthew Perry’ego. „Myślałam, że może zobaczyć ten Tweet, a potem, nie wiem, skontaktuje się ze mną i zaprosi mnie na randkę lub coś takiego, ale tego nie zrobił.” – wyjaśniła Turner.

5. Ariana Grande i Jim Carrey

Zapytana o jej crusha z dzieciństwa w programie telewizyjnym, Ariana odpowiedziała: „Moje zauroczenie z dzieciństwa, moje zauroczenie na całe życie, to wszystko idzie w parze. To Jim Carrey.” Kiedyś nawet opublikowała film, w którym dosłownie rozpłakała się, gdy po raz pierwszy spotkała Carreya.

Carrey z kolei uprzejmie odpowiedział na jej Tweet, pisząc, że czuje się „błogosławiony mając tak utalentowanego wielbiciela”.

6. Drake i Rihanna

Podczas VMA 2016 Drake, wręczając nagrodę Rihannie, przyznał, że był w niej zakochany od 22 roku życia. Próbował też obdarzyć ją gratulacyjnym pocałunkiem. Jednak w wywiadzie Rihanna wspomniała, że „przeczekanie tego przemówienia było prawdopodobnie najbardziej niekomfortową częścią”.

Reklama

7. Helen Mirren i Vin Diesel

Aktorka zdradziła Sethowi Meyersowi w 2015 roku, że „trochę się zakochała” w swoim partnerze z filmu „Szybcy i wściekli”, Vinie Diesel. Diesel wspomniał również w wywiadzie na temat Mirren, że granie z nią było „jednym z jego ulubionych dni w jegoj podróży”. Kontynuował: „Nikt inny w pokoju się nie liczył. Nie istniało nic oprócz tej więzi między nią a mną i było w tym coś naprawdę magicznego i wyjątkowego.”

8. Meryl Streep i Will Ferrell

Meryl Streep przyznała kiedyś, że film „Legenda telewizji” z Willem Ferrellem w roli głównej doprowadza ją do łez. Ale w szczególności dodała: „Najbardziej podkochuję się w Willu Ferrellu. Kocham go w każdym filmie, który robi. Will Ferrell to prawdziwy mężczyzna.”

9. Britney Spears i Brad Pitt

W wywiadzie udzielonym w 2016 roku Britney Spears powiedziała: „Moją pierwszą miłością był Brad Pitt. Jest teraz singlem!” Jednak nie planowała się z nim spotykać. „Prawdopodobnie nawet nie spojrzałby w moją stronę. Nie obchodzi mnie to, bo możemy marzyć. Możemy marzyć!” – dodała piosenkarka

10. Sandra Bullock i Keanu Reeves

Sandra Bullock była pierwsza, która opowiedziała o swoich uczuciach do swojego kolegi z planu filmu „Speed: niebezpieczna prędkość” podczas wywiadu z Ellen DeGeneres w 2018 roku. Dodała również, że nigdy się z nim nie umawiała. „Wydaje mi się, że było we mnie coś, co mu się nie podobało.” – powiedział Bullock.

Jednak w 2019 roku Keanu Reeves ujawnił, że żywił również uczucia do Bullock. „Ona oczywiście nie wiedziała, że się w niej podkochiwałem.” – przyznał Reeves. Wyjaśnił, że umówili się na randkę, ponieważ oboje dużo pracowali.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu