10 krótkich biografii psów, które prawdopodobnie dopasujesz do osób ze swojego otoczenia.

Zdarza Ci się czasem oceniać ludzi po pierwszym wrażeniu do tego stopnia, że tworzysz w wyobraźni ich skomplikowane portrety psychologiczne? Może brzmi to dość absurdalnie, ale zdecydowanie powinieneś spróbować tej sztuczki na zdjęciach zwierzaków. Jak się okazuje, poniższe portrety psów zostały już dokładnie przeanalizowane, a na bazie ich wizerunków stworzono krótkie opisy całkiem prawdopodobnych życiowych scenariuszy. Każdy psiak bez wątpienia posiada unikatową osobowość, ale nigdy nie podejrzewałbyś ich o podobne sekrety!

1.

„Sheryl, chrześcijańska mama, nienawidzi rapu, ma pięcioro dzieci.”

2.

„Trevor, 33 lata. Produkuje własne piwo rzemieślnicze. Był seksownym drwalem, zanim to stało się modne. Słucha winyli. Studiował improwizację na Uniwersytecie Kalifornijskim.”

3.

„Darryl, 35 lat. Alkoholik. Każdego dnia pije Monstera przed pracą na budowie.”

4.

„Sharon. Nigdy nie pracowała. Ma receptę na alprazolam. Kocha sałatę, nienawidzi swojego męża. Mogłaby robić, co chce, ale to jej wybór, żeby tego nie robić.”

5.

„Phil, 40 lat. Zaplanował rodzinne wakacje nad wodospadem Niagara. Żona spodziewała się czegoś lepszego, dzieci są znudzone, a on rozważa skok.”

6.

„Brock, 14 lat. Spędza czas w skateparku. Komentuje zabawne memy słowem ‘nieśmieszne’ i hejtuje filmiki na YouTube, zarzucając im fałszowanie rzeczywistości.”

Reklama

7.

„Darlene, 83 lata, wdowa, przypomina Ci o żuciu jedzenia, wypisuje czeki na 12 dolarów.”

8.

„Debbie, 45 lat. Jeździ Suburbanem i całymi dniami czyta na plaży. Nie jest zła o to, że ją okłamałeś, raczej rozczarowana.”

9.

„Eric, 43 lata. Prowadzi biuro architektoniczne w Sztokholmie. Nie posiada telewizora.”

10.

„Valerie, 26 lat. Miała przygodę na jedną noc, ale ‘zazwyczaj tego nie robi’. Chce sięgnąć po telefon, ale leży za daleko. Nie potrafi być dziś dorosła.”

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu