10 najbardziej przerażających zdań wypowiedzianych przez małe dzieci.

Dzieci to najzabawniejsze stworzenia pod słońcem. Bywają jednak także najbardziej przerażającymi istotami, jakie kiedykolwiek spodziewalibyśmy się spotkać na swojej drodze. Nic nie potrafi przerazić bardziej niż najstraszniejsze słowa wypowiedziane przez pozornie niewinne, nieświadome zła tego świata dziecko. Prezentujemy zbiór mrożących krew w żyłach zdań, które sprawiły, że rodzice tych maluchów całkiem zwątpili we wszystko, co wiedzieli o swoich pociechach.

1. „Byłem wtedy z moją siostrą, jej mężem i ich 2-letnią córeczką. Rozmawialiśmy o bliskich nam osobach, które odeszły z tego świata (niedawno zmarł mój ojciec). Mój szwagier poszedł po zdjęcie swojej matki, która zmarła, kiedy miał 6 lat. Kiedy zobaczyła je moja siostrzenica, zaczęła się śmiać. Zapytaliśmy, co ją tak bawi. Odpowiedziała: ‘To moja specjalna przyjaciółka, która dla mnie śpiewa.”. Nadal drżę na samo wspomnienie tej sytuacji.”

2. „Przytuliłem mojego 2-letniego synka. Powiedział: ‘Żegnaj, tato.”. Odpowiedziałem: ‘Nie, kochanie, mówi się: dobranoc.”, a na to mój syn: ‘Wiem. Ale tym razem czas się pożegnać.’. Kilka razy sprawdzałem jego pokój, by upewnić się, że nadal jest w swoim łóżeczku.”

3. „- Idź spać, pod twoim łóżkiem nic nie ma.
– Teraz jest za tobą.
Nadal nie doszedłem po tym do siebie.”

4. „Przechodząc obok starego cmentarza mój 3-letni syn powiedział: ‘Mój braciszek tu jest.’. Kiedy przypomniałam mu, że nigdy nie miał brata, powiedział: ‘Nie, mamusiu, przedtem. Kiedy inna pani była moją mamą.”

5. „Kiedy mój kuzyn miał 2 latka, jego mama ponownie zaszła w ciążę. Pewnego dnia przytulił jej brzuszek i powiedział, że jego mały braciszek jest chory. Kilka dni później poroniła…”

6. „Kiedy mój synek był malutki, rozmawiałem z nim o uprawie ziemniaków. Opisałem mu cały proces zbiorów, po czym usłyszałem w odpowiedzi: ‘Robiłem to, kiedy byłem stary.’.”

7. „Moja siostra jechała samochodem ze swoim 4-letnim synkiem, kiedy uderzył w nich pijany kierowca. Kiedy moja mama przyjechała po nich do szpitala, mój siostrzeniec powiedział, że powinniśmy być wdzięczni ‘dużym panom’. Kiedy zapytaliśmy, o co konkretnie mu chodzi, odpowiedział, że jego przyjaciele mocno przytulili go podczas wypadku i uchronili przed niebezpieczeństwem. Nawet agent ubezpieczeniowy nie potrafi wyjaśnić, jakim cudem uniknął choćby zadrapania.”

8. „Kiedy wyjmowałem moją 2,5-letnią córeczkę z wanny, wraz z żoną postanowiliśmy wyjaśnić jej, jak ważna jest dbałość i higienę intymnych części ciała. Wysłuchawszy naszego wywodu, odpowiedziała: ‘Och, przecież nikt mnie tam nie dotyka. Kiedyś próbowali. Wyważyli drzwi i chcieli mi to zrobić, ale ich odepchnęłam. Wtedy umarłam i teraz jestem tutaj.’. Powiedziała to tak, jakby to nie było nic poważnego.”

9. „Moja 3-letnia córka stanęła obok swojego nowo narodzonego braciszka, spojrzała na niego, po czym odwróciła się do mnie i rzekła: ‘Tatusiu, to jest potwór… powinniśmy to zakopać.”

10. „- Dlaczego płaczesz?
– Zły pan.
– Jaki zły pan?
– Tam. (wskazuje na ciemny narożnik pokoju)
Lampka na szafce obok wspomnianego rogu spadła na podłogę w momencie, w którym tam spojrzałam.
Tamtej nocy spała w naszym łóżku.”

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu