10 najlepszych reakcji na skandaliczną wpadkę linii lotniczych United Airlines.

Planujesz w najbliższym czasie daleką podróż? Jedna rada – pod żadnym pozorem nie korzystaj z usług United Airlines. Przynajmniej jeżeli chcesz mieć gwarancję, że nie zostaniesz brutalnie pozbawiony swojego miejsca na pokładzie samolotu. Internet był ostatnio świadkiem zdarzenia, w które do dziś trudno nam uwierzyć – przepełniony samolot startujący z Chicago stał się miejscem poważnej pomyłki. Z powodu potrzeby zwolnienia 4 miejsc, załoga poprosiła o to ochotników. Ich brak wywołał jednak reakcję, która nigdy nie powinna mieć miejsca – jeden z pasażerów został siłą wyciągnięty z pokładu samolotu. Skandaliczna scena ujrzała światło dzienne i już wkrótce padła ofiarą ostrej krytyki ze strony internautów na całym świecie. Linie lotnicze United Airlines z pewnością na długo pożałują tego incydentu!

1.

„Southwest. Bijemy naszych rywali. Nie Ciebie.”

2.

„@united, jesteście dosłownie najbardziej odrażającymi, niewiarygodnymi i podłymi ludźmi na świecie, i mówi to strona z pornosami.”

3.

„Pepsi: Jesteśmy obecnie najbardziej znienawidzoną firmą na świecie.
United Airlines: Sekunda – potrzymaj mi Pepsi.”

4.

„Podczas gdy ludzie są brutalnie wyciągani z pokładu samolotu United Airlines, ja zostałem awansowany do klasy biznes przez linie Emirates, kiedy w samolocie pojawiło się za dużo pasażerów.”

5.

„Nie musisz przejmować się tym, że na pokładzie zostanie wykupionych zbyt wiele rezerwacji, jeżeli wcale nie masz klientów.”

6.

Reklama

7.

„Ochotnik to ktoś, kto wykonuje pewną czynność z własnej i nieprzymuszonej woli.”

8.

„Wyciekło wideo szkoleniowe pracowników United Airlines.”

9.

„United: obsługa klienta. Dywizja specjalna ds. usadzania.”

10.

„Proszę, niech to będzie United. Proszę…”

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu