10 optymistycznych postów na temat wzajemnej pomocy bezinteresownych kobiet.

Mówi się, że gdyby kobiety rządziły światem, raz na zawsze pozbylibyśmy się problemu wojen – istniałaby jedynie zazdrość pomiędzy poszczególnymi państwami. Mimo że nie jesteśmy w stanie potwierdzić prawdopodobieństwa takiego rozwoju zdarzeń, istnieją pewne dowody na to, że kobiety są względem siebie niezwykle pomocne. Jeżeli chcesz poprawić sobie humor i podbudować swoją wiarę z ludzi, możesz odnaleźć je na Twitterze pod hasztagiem #GirlsSupportingGirls – historie tych dziewczyn z pewnością wywołają uśmiech na Twojej twarzy!

1.

„Dziewczyna siedząca przede mną na wykładzie oglądała na laptopie ‘Chirurgów’. Kiedy się odwróciła i dostrzegła, że zaglądam w jej ekran, włączyła napisy”.

2.

„Grupa dziewczyn pomogła mi z oświetleniem, żebym mogła zrobić sobie udane zdjęcie z kawałkiem pizzy”.

3.

„Kobieta, którą spotkałam w łazience, powiedziała mi, że pamięta, kiedy ubierała się tak i wychodziła na miasto ze swoimi przyjaciółkami i jak bardzo za tym tęskni. Powiedziałam jej, że nie powinna, skoro jesteśmy tam wszystkie razem. Oto jak zostałyśmy przyjaciółkami”.

4.

„Płakałam w metrze, a kobieta siedząca obok pocieszała mnie przez 20 minut i naprawdę sprawiła, że poczułam się znacznie lepiej”.

5.

„Zapytałam obcą dziewczynę o to, gdzie robiła paznokcie, więc wygooglowała adres i pokazała mi zdjęcie budynku – tak wspierają się kobiety”.

6.

„Moja babcia jest w Meksyku i pije drinki z przypadkowymi dziewczynami na plaży, po czym publikuje takie zdjęcie, jakby były jej najlepszymi przyjaciółkami”.

Reklama

7.

„To się nazywa prawdziwa przyjaźń”.

8.

„Ja i moja najlepsza przyjaciółka nie widziałyśmy się od 3 miesięcy, więc przygotowałyśmy w PowerPoincie prezentacje o zmianach, jakie zaszły w naszym życiu”.

9.

„Byłam w drodze na egzamin na prawo jazdy, kiedy przypadkowa kobieta zabrała mnie chorą do sklepu, żeby kupić mi wodę i chusteczki”.

10.

„Poszłam smutna do publicznej łazienki, a wyszłam z niej z naprawionym makijażem, obdarzona 10 komplementami i z 4 nowymi przyjaciółkami”.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu