10 pomysłowych notek na każdy dzień autorstwa par o zdrowym poczuciu humoru.

W dobie Internetu zapomniana tradycja liścików miłosnych ma szansę podzielić wkrótce los dinozaurów – na szczęście są jeszcze wśród nas ludzie, którzy uważają je za przyjemny dodatek do życia. Kochające się pary nie zaprzestały podrzucania sobie uroczych notek umilających zwykłą codzienność. Prezentujemy skarby odnalezione w domu przez szczęśliwców związanych z partnerami, którzy prawdopodobnie już nigdy nie przestaną ich zaskakiwać!

1.

„Mężu, witaj w domu. Chowam się wewnątrz z zabawkowym pistoletem, drugi jest do Twojej dyspozycji. Przegrany robi dziś kolację. Powodzenia. Buziaczki, Żona.”

2.

„Nieważne, co powie waga. Kocham Cię taką, jaką jesteś.”

3.

„Już go nakarmiłam, nie słuchaj tych jego bzdur.”

4.

„Do sąsiadów:
Zeszłej nocy umieściłem słodki miłosny liścik na samochodzie, który pomyliłem z wozem mojej żony. Dzisiaj zrozumiałem, że byłem na tyle śpiący, że popełniłem błąd. Jeżeli ten samochód należał do Ciebie, przepraszam za zamieszanie. Nie kocham Cię. (Przykro mi.)”

5.

„Róża nie jest odpowiednim symbolem miłości. Róże więdną. Nie dam Ci róży ani żadnego innego kwiatka. Nasza miłość jest wieczna. Dlatego mam dla Ciebie tę Nokię.”

6.

„Tak bardzo Cię kocham! (banan dla ukazania skali)”

Reklama

7.

„Znalazłem dla Ciebie ten płatek kukurydziany. Kocham Cię, Joel.”

8.

„…a mówią, że nie sposób udowodnić, że miłość naprawdę istnieje.”

9.

„Kocham Cię tak mocno jak psa (prawie).”

10.

„Przykro mi z powodu Twojego okresu.”

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu