10 postów zszokowanych ludzi, którzy stali się świadkami wyjątkowo nierozważnych wypowiedzi.

Bądźmy szczerzy – niektóre sprawy powinny pozostać naszym prywatnym interesem, a dzielenie się nimi z całym światem nie przyniesie korzyści żadnej ze stron. Niestety, nie wszyscy ludzie zdają sobie z tego sprawę i za wszelką cenę wywołują u swoich rozmówców poczucie skrępowania, obarczając ich ciężarem nawet najbardziej intymnych przemyśleń. Być może nie wszyscy posiadają umiejętność wyznaczenia sobie bezpiecznej granicy, ale jedno jest pewne – każdy z nas wyczuwa, kiedy zostanie ona przekroczona. Internauci zszokowani śmiałością tych wyjątkowo nieprzemyślanych wypowiedzi postanowili podzielić się nimi z całym światem!

1.

„Kiedyś w Uberze kierowca powitał mnie słowami: ‘Chciałbym, żebyś wiedział, że potrąciłem pieszego tylko raz.’.”

2.

„Musiałem zapytać 80-letnią pacjentkę, czy nadal jest aktywna seksualnie. Odpowiedziała, że nie, ale nadal używa swoich palców… Wystarczyło powiedzieć, że nie.”

3.

„Po uderzeniu przez ‘wielką falę’, moja ciocia wstała i krzyknęła: ‘Ta fala wypchnęła ze mnie tampon!’, po czym nam go pokazała.”

4.

„Pewnego razu rozmawialiśmy z tatą o naszych ulubionych świętach. Jego najlepszy rok to 1992. Ja urodziłem się we wrześniu 1993.”

5.

„Moja babcia powiedziała, że kupiła sobie już sukienkę na swój własny pogrzeb i przetestuje ją na moim ślubie.”

6.

„Trump mówił kiedyś o urodzie swojej córki: ‘Gdybym nie był w szczęśliwym związku małżeńskim… no i wiecie, gdybym nie był jej ojcem…’.”

Reklama

7.

„Moja przyjaciółka powiedziała w pubie, że jej drink smakuje jak sperma. Na to mój kumpel (hetero, mężczyzna), spróbował i wydał werdykt: ‘Nie, wcale tak nie smakuje.’.”

8.

„Wygłaszałam w pracy prezentację, kiedy mama wysłała mi maila z nagłówkiem: ’35 lat temu straciłam dziewictwo z twoim ojcem!’. Wszyscy to zobaczyli.”

9.

„Kobieta siedząca obok mnie na Hamiltonie powiedziała mi, że omija długie kolejki do toalety w kinie, ponieważ nosi pampersa dla dorosłych.”

10.

„Mój nauczyciel powiedział, że nie wycisza telefonu na zajęciach, w razie gdyby dzwoniła jego żona albo dziewczyna.”

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu