10 przypadków, kiedy Internet niewybaczalnie zranił męskie uczucia.

Rola mężczyzn we współczesnym świecie ewoluuje w zawrotnym tempie, z czym niełatwo pogodzić się większości ich przedstawicieli. Pomimo rosnącej tolerancji znacznej grupie trudno odejść od utartych przekonań, dawno zdezaktualizowanych przez zmieniające się realia. Świadomość tego wewnętrznego odczucia sprawdza się doskonale w kwestiach marketingowych – mimo to jej mechanizm został jawnie zdyskredytowany przez społeczność czujnych internautów.

1.

„Możesz sprzedać mężczyźnie prawie wszystko – wystarczy, że odpowiednio to opakujesz.
(odżywka do włosów / lusterko / zestaw do makijażu / sukienka)”

2.

„Kleenex – męski rozmiar. Na moje męskie łzy.”

3.

„Kiedy Twoja męskość jest zbyt wrażliwa, ale masz ochotę na kulkę do kąpieli.”

4.

„Zapomniałem, że mężczyźni i kobiety wcale nie mają takich samych zębów.”

5.

„- Kobiety mają świetne pomysły. Kiedy jestem z moją żoną, ciągle muszę ją prosić, żeby coś za mnie potrzymała. Uważam, że to doskonały pomysł, żeby po prostu włożyć rzeczy do torebki, żeby nikt nie musiał ich trzymać. Ja chodzę wszędzie z moją saszetką.
– Kocham Terry’ego Crewsa. Jest niesamowicie szczery na temat toksycznej męskości i daje mi nadzieję.”

6.

„Mieliśmy w pracy trochę posypek, które straciły termin ważności, więc mój szef kazał mi je wyrzucić. A ja jestem odpowiedzialnym dorosłym mężczyzną. Opublikowałem te zdjęcia na Twitterze w odpowiedzi na cały homofobiczny bełkot, co tym ciekawsze, że jestem heteroseksualny. Albo męskość użytkowników Twittera jest delikatniejsza niż rybie ości, albo trochę kolorowego cukru na ustach to oznaka zmiany orientacji.”

Reklama

7.

„Nie wierzę, że utrzymałam tę paczkę chipsów moimi małymi damskimi rączkami!”

8.

„Kiedy potrzebujesz swojego różowego napoju w kubku dla chłopców.”

9.

„Męska przekąska – ponieważ zwykły donut jest zbyt kobiecy.”

10.

„Do apteki przyszedł facet w poszukiwaniu witaminy D dla swojego niemowlaka, więc wziąłem z półki najtańszą opcję (tak się składa, że na pudełku widniała postać bohaterki kreskówki ‘Dora poznaje świat’). Jego reakcja na ten widok: ‘Hm, przepraszam, mógłbym poprosić o inne pudełko? To dla chłopca.’. Jasne, koleś, ja tylko chciałem, żebyś zaoszczędził 5 dolców, nie zamierzałem naruszać męskiej wrażliwości twojego niemowlęcego syna.”

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu