10 sytuacji, w których hotele z najróżniejszych zakątków świata zachwyciły gości swoją kreatywnością.

Jeżeli należysz do stałych bywalców hoteli, z pewnością w pierwszej kolejności zwracasz uwagę na te same elementy – miłą obsługę, wygodne łóżko, ciepły prysznic i darmowe Wi-Fi. W czasach, kiedy konkurencja dokłada wszelkich starań, by zwabić do siebie jak największą ilość gości, kreatywny personel hoteli prześciga się we wzbogacaniu ich o pomysłowe rozwiązania. Nie jest to jedynie kwestia dbałości o estetykę i wygodę podróżników, ale także o ich dobry humor – przedstawiamy najbardziej pomysłowe patenty zastosowane w hotelach dla umilenia życia ich gościom.

1.

„Psy są mile widziane w tym hotelu. Nigdy nie gościliśmy psa, który palił w łóżku, zwęglając koce. Nigdy nie mieliśmy psa, który kradł nasze ręczniki, za głośno oglądał telewizję albo głośno bił się ze swoim współlokatorem. Nigdy nie widzieliśmy psa, który za dużo wypił i zniszczył nasze meble. Więc jeżeli Twój pies może za Ciebie ręczyć, Ty także jesteś tu mile widziany.”

2.

„Powszechna deklaracja praw człowieka”

3.

„Tak, tutaj też sprzątamy!”

4.

„Nie zapomnij: ubrań, kluczy, portfela, paszportu, komórki, ładowarek, laptopa, szczoteczki do zębów, sprawdzić sejf, sprawdzić szafki nocne, dzieci, ukraść przybory toaletowe.”

5.

„Wasi przyjaciele z Courtyard Aventura Mall wierzą, że nikt nie powinien kąpać się sam. Oto Twój przyjaciel do kąpieli. Baw się dobrze!”

6.

Reklama

7.

„0 – obsługa
911 – alarmowy
68 – bajki na dobranoc”

8.

„Ukradłem to z hotelu Watergate.”

9.

10.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu