10 typów facetów, których spotkasz na Tinderze.

Stało się – jesteś singielką i postanowiłaś założyć sobie profil na Tinderze. Niestety, poszukiwanie księcia z bajki wcale nie jest takie proste. Nadszedł więc czas, abyś poznała dziesięciu kandydatów, z którymi (niestety) będziesz miała najczęściej do czynienia.

1. Misiak vel Rozgotowana Kluska

Myśli jedynie o namiętnych pocałunkach i najchętniej nie puściliby Ciebie ze swych duszących macek. Jest całkiem prawdopodobne, iż ten delikwent cierpi na nadwagę i ma na imię Bartosz.

2. Zraniony vel Cierpiący Werter

Chociaż minęło już tyle lat, on nadal nie może uporać się z tym, że jego ex go:
a.) zdradziła
b.) zostawiła
c.) obydwie z powyższych odpowiedzi są prawidłowe
Jest taki zraniony i nieszczęśliwy, że aż żałosny.

3. Poeta vel Roman Romantyk

Zasypuje Ciebie skopiowanymi z Internetu wierszykami – rzecz jasna w nadziei, że dasz się na to nabrać (gorzej, jeśli faktycznie jesteś aż tak naiwna).

4. Maminsynek vel Chłopiec Mamy

Mama go ubiera, mama mu gotuje i mama sprząta jego pokój. Właściwie, to jest też całkiem prawdopodobne (o ile nie pewne), że napisał właśnie do Ciebie, ponieważ z wyglądu przypominasz mu kobietę, którą kocha nad życie – swoją mamusię. Wyrazy współczucia…

5. Twardziel vel Badass

Dumnie pręży swe muskuły, co też widać na jego zdjęciach. Nieobce mu są tatuaże – najczęściej tribale… ewentualnie jakiś tygrys albo smok.

6. Rycerz Ortalionu vel Dresiarz

Ten facet nie rozstaje się ze swoim dresem na krok – to jego „dres-code”. Podobnie jak Twardziel, Rycerz Ortalionu kocha tatuaże, a w szczególności te, dzięki którym wyraża swe poglądy (np. „HWDP” albo „momento mori”).

Reklama

7. Ideał vel Fake

Ktoś ma idealne ciało, przepiękne zdjęcia, parujesz się z nim od razu? Przykro nam, to prawdopodobnie FAKE!
Gość przyszedł się tutaj dowartościować, wrzuca nie swoje zdjęcia, to jego jedyny sposób na jakąkolwiek parę. Można tylko współczuć.

8. Zbok vel Erotoman

Jest tutaj w wiadomym celu, czego nie zamierza ukrywać – ma więc plusa za szczerość.

9. Przeciętniak vel Pan Bezpłciowy

Nic ciekawego w życiu nie robi, nie wykazuje żadnych zainteresowań, a jego życie jest tak samo nudne i monotonne, jak on. Prawdopodobnie nie ma znajomych (możliwe, że zanudził ich na śmierć). Łysiejący, podchodzący pod trzydziestkę, z twarzy podobny do każdego.

10. Szukający Żony vel Desperado

Po godzinie rozmowy pyta się Ciebie, czy potrafisz gotować i ile chcesz mieć dzieci. Wiąże z tobą poważne plany, które niekoniecznie pokrywają się z Twoimi…

*11. Pan Właściwy vel Mr. Right

Albo na niego trafisz, albo nie – nie ma żadnej reguły. To jak szukanie igły w stogu siana. Myślisz sobie – Prędzej trafię szóstkę w totka, niż znajdę sobie kogoś odpowiedniego – ale bądźmy dobrej myśli, w końcu cuda się zdarzają i czasem trzeba pocałować wiele paskudnych ropuch żab, by wreszcie odnaleźć swojego księcia z bajki. Powodzenia!

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu