101-latka trzymała nowonarodzoną prawnuczkę przed śmiercią!

Bogate w ciekawe wydarzenia życie Rosy Camfield było pełne cennych wspomnień ukształtowanych przez jej doświadczenia z różnych epok. A kiedy miała 101 lat, stanęła w obliczu najbardziej emocjonalnego wydarzenia ze wszystkich: po raz pierwszy przytuliła swoją prawnuczkę.

Pomimo doświadczania burzliwych i historycznych wydarzeń przez całe życie, Rosa Camfield pozostała niezłomna w swoim docenianiu prostych przyjemności życia. Jej zdjęcie, na którym trzyma swoją 2-tygodniową prawnuczkę, Kaylee, stało się popularne, ukazując ich oszałamiającą 101-letnią różnicę wieku. Camfield cieszyła się chwilą, gdy Kaylee spokojnie spała w jej ramionach, rozkoszując się radością połączenia się z rodziną.

Niestety, po zrobieniu zdjęcia z jej prawnuczką Kaylee, Camfield zmarła. Pozostawiła po sobie słodko-gorzkie wspomnienie, ponieważ jej czas z najnowszym członkiem rodziny był krótki.

Wzruszające zdjęcie, symbolizujące skrzyżowanie zakończeń i nowych początków, poruszyło społeczność internetową, skłaniając wielu do złożenia kondolencji i życzeń rodzinie.

Pomyśl, jak zmienił się świat w ciągu ostatnich 100 lat i porównaj to z tym, jak bardzo BĘDZIE się zmieniał przez następne 100 lat! Żyć dłużej niż 100 lat jest nie do pomyślenia. Ale zdarza się to częściej niż nam się wydaje. Na przykład Jeanne Calment żyła 122 lata i nawet spotkała Van Gogha. Te panie żyły życiem godnym filmu!

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu