11 dziwacznych portretów, które rodzeństwo wysyła mamie jako prezent na Boże Narodzenie!

Wiadomo, że Boże Narodzenie jest jedną z najbardziej oczekiwanych uroczystości, która pomimo tego, że zapewnia ludziom dużo radości, również trochę stresuje. Wszyscy wiedzą, że przygotowania do świąt pochłaniają dużo czasu i uwagi: udekorowanie domu, znalezienie idealnej choinki, zastanowienie się nad tym, jakie potrawy przygotować i oczywiście zakup prezentów. Znalezienie idealnego prezentu bardzo często staje się jednym z głównych „trudów” dla tych, którzy chcą zaskoczyć swoich bliskich, zwłaszcza gdy nie ma na to zbyt wiele czasu. Często zapominamy, że istnieje wyjście z tej sytuacji, a jest nim stworzenie czegoś samodzielnie. Przynajmniej to, co użytkownik [email protected] i jego siostra postanowili zrobić dla swojej mamy.

Ten użytkownik TikToka postanowił podzielić się tym, co on i jego siostra co roku podarowali swojej mamie na Boże Narodzenie. Wszystko zaczęło się 11 lat temu, kiedy rodzeństwo potrzebowało „prezentu dowcipu na ostatnią chwilę”, więc stworzyli niezręczny, ale zabawny portret ich dwojga. Prezent wydawał się udany, bo teraz co roku zaskakują mamę nowymi portretami.

@feather, którego prawdziwe imię to Kyle, jest artystą i producentem, który również lubi dzielić się chwilami swojego życia na TikToku. Jego oryginalny film przedstawiający wszystkie 11 zdjęć, które zostały zrobione na przestrzeni lat, zyskał 2,1 miliona wyświetleń na platformie mediów społecznościowych. Widząc, jak zaangażowani i zaintrygowani ludzie byli tym filmem, mężczyzna udostępnił także aktualizację innego zdjęcia, które on i jego siostra stworzyli dla swojej mamy. Zdjęcia każdego roku stają się coraz dziwniejsze!

2017

2014

2018

2011

2020

2021

Reklama

2016

2013

2015

2019

2012

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu