12 najzabawniejszych postów użytkowniczek Twittera 2016 roku.

Bądźmy szczerzy – rok 2016 przyniósł więcej powodów do płaczu niż do śmiechu. Z tego względu na jego zakończenie przewrotnie doszukujemy się w nim jak najbardziej optymistycznych akcentów. Na szczęście jest Twitter, kopalnia perełek przepełniona błyskotliwymi wpisami z całego roku. Niektóre użytkowniczki zapisały się w historii serwisu szczególnie trafionymi uwagami na temat życia typowej kobiety – przedstawiamy najzabawniejsze z nich!

1.

„Nowy zestaw reakcji na Facebooku wygląda jak cykl każdego związku, jakiego doświadczyłam w moim życiu.”

2.

„Najtrudniejsze w przyjmowaniu gości jest wypowiedzenie słów ‘przepraszam za bałagan’, kiedy zdajesz sobie sprawę, że mieszkasz w najczystszym domu ze wszystkich, jakie odwiedzałaś w ostatnim czasie.”

3.

„W sklepie wepchnęła się przede mnie kobieta z opakowaniem tamponów, lodami i winem w swoim wózku. Nawet nie próbowałam z nią zadzierać.”

4.

„Gdyby ten kot powiedział mi, że mam kogoś zamordować, zrobiłabym to.”

5.

„Młode żyrafy uczą się chodzić w kilka minut po narodzinach, ale jasne, Carol, pokaż mi więcej zdjęć swojego bezczynnego dziecka.”

6.

„Awokado: niedojrzałe… niedojrzałe… niedojrzałe… Teraz jestem dojrzałe! Ok, byłaś w łazience więc już jestem zepsute.”

Reklama

7.

„Kobiety miewają problemy z zaufaniem, ponieważ czasami kupują dwie pary identycznych majtek i tylko jedna na nie pasuje.”

8.

„Przyjaciel: Jak tam?
Ja: Bardzo dobrze!
Narrator: Wcale nie było dobrze.”

9.

„Moja mama przylatuje w niedzielę wieczorem, co oznacza, że mam 48 godzin na posprzątanie mieszkania, zrzucenie 5 kilo i napisanie bestsellera New York Timesa.”

10.

„Gdybym miała wehikuł czasu, prawdopodobnie wykorzystałabym go do odbywania wycieczek 15 minut wstecz, by ponownie cieszyć się każdym posiłkiem.”

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu