13 panien młodych, które nie mogły powstrzymać radości, ponieważ nosiły sukienki z kieszeniami!

Jakiś czas temu użytkowniczka Twittera, Esther Kezia Thorpe, opublikowała zdjęcie ślubu swojej przyjaciółki. Zupełnie normalna rzecz, z tym wyjątkiem, że suknia ślubna panny młodej nie była normalna. Miała kieszenie.

To objawienie – co oznacza, że ​​panna młoda mogła teraz nosić ze sobą szminkę, telefon lub cokolwiek innego, czego potrzebowała – całkiem zaskoczyło Esther i zapoczątkowało popularną nić, która właśnie trwa. Ponieważ na pewno kieszenie są bardzo przydatnymi rzeczami i zastanawiasz się, dlaczego tyle czasu zajęło opracowanie tak prostej innowacji. Panny młode tradycyjnie nosiły ze sobą niezbędny woreczek na wielki dzień, ale dlaczego nie wykorzystać całej przestrzeni w falującej spódnicy?

Gdy hashtag #weddingdresswithpockets zaczął się rozprzestrzeniać, wiele kobiet postanowiło podzielić się swoimi własnymi kieszonkowymi historiami, a także zdjęciami dającymi piękne przykłady trendu w akcji. Kolejny wątek edukacyjny jest lekcją dla wszystkich projektantów sukien ślubnych – dni sukni bez kieszeni są policzone!

Druhny niezręcznie zasłaniające pannę młodą z torbą w ręku na wypadek, gdyby czegoś potrzebowała, po prostu nie są praktyczne w dzisiejszych czasach. „Suknie ślubne przeważnie nie są projektowane z myślą o praktyczności.” – wyjaśniła Esther. „Ale ślub to dzień, w którym panna młoda raczej nie będzie miała pod ręką torebki, więc kieszenie są bardziej niż kiedykolwiek potrzebne na chusteczki, szminkę i oczywiście przekąski.”

Kobiety od dłuższego czasu domagają się więcej kieszeni w ubraniach, a dżinsy to jedna z niewielu dostępnych opcji, jeśli chodzi o miejsce do przechowywania, którego szukasz. Nawet kieszenie dżinsów mogą czasami zawieść, ponieważ są po prostu zbyt ciasne, aby wziąć o wiele więcej niż kartę kredytową.

„Kieszenie na odzieży damskiej stanowią coraz większy problem od wielu lat, zwłaszcza, że ​​coraz bardziej przywiązujemy się do naszych telefonów.” – kontynuuje Esther. „Bardzo rzadko widuje się u kobiet ubrania z odpowiednią kieszenią na kartę Oyster, nie mówiąc już o telefonie! Słyszałam pogłoski, że to spisek między domami mody i projektantami torebek – jeśli nie mamy kieszeni, musimy użyć torebek!”

„Po niedawnym znalezieniu kilku niszowych sprzedawców detalicznych, którzy robią sukienki z kieszeniami, teraz jestem zdecydowanym przejściem na odpowiednie kieszenie. Ratują życie, zwłaszcza w okresie kataru siennego, kiedy to zawsze trzeba mieć pod ręką chusteczkę.”

Pod wieloma względami suknia ślubna jest ostatecznym wyrazem zwycięstwa kieszeni w kobiecych ubraniach!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu