13 seriali Netflixa, które są niebezpiecznie uzależniające!

Netflix to nie tylko usługa streamingowa – od 2012 roku firma zaczęła aktywnie pracować nad tworzeniem własnych produkcji. Prawdopodobnie słyszałeś już o serii „House of Cards” i „Orange Is the New Black”. Ich fascynujące filmy i seriale podbiły serca ludzi na całym świecie, a ich liczba subskrybentów z roku na rok rośnie.

Wiemy z własnego doświadczenia, że czasami znalezienie idealnego serialu wymaga dużo czasu. Dlatego, aby uchronić cię przed udręką wyboru, sugerujemy skorzystanie z naszej kompilacji!

Bazar de la Charité (2019-)

Rok 1897. W Paryżu wybucha pożar. Zdrada, podstęp i romantyczny chaos na zawsze zmienią życie trzech kobiet.

Sick Note (2017-)

Daniel Glass to leń, u którego błędnie rozpoznano raka. A jego związane z tym kłamstwa szybko doprowadzają do powstania absurdalnej sieci tajemnic, szantażu i podejrzeń.

Plan na miłość (2018-)

Przyjaciele paryżanki Elsy, która ciężko znosi rozstanie z chłopakiem, wynajmują dla niej w sekrecie męską prostytutkę. Jednak ich plan sprawdza się aż za dobrze.

Kalifat (2020-)

Planowany atak ISIS na Szwecję łączy losy grupy kobiet, w tym matki na zakręcie, natchnionej studentki i ambitnej policjantki.

Słodkie magnolie (2020-)

Wieloletnie przyjaciółki Maddie, Helen i Dana Sue z miasteczka Serenity na południu USA pomagają sobie w godzeniu związków, życia rodzinnego i pracy.

Leśni złodzieje (2018-)

Flandria, XVIII wiek. Charyzmatyczny bandyta Jan de Lichte staje na czele buntu ciemiężonych i uciskanych przeciwko zdeprawowanej arystokracji.

Reklama

Karppi (2018-2020)

Zaledwie kilka miesięcy po życiowej tragedii śledcza Sofia Karppi bada sprawę zabójstwa kobiety powiązanej z helsińską firmą budowlaną.

Gdzie jest mój agent? (2015-)

Prestiżowa paryska agencja aktorska wpada w nieoczekiwane kłopoty, ale robi wszystko, by zadowolić swoich słynnych klientów.

Rzymskie dziewczyny (2018-2020)

Dwie zblazowane i rozczarowane codziennością nastolatki z bogatej dzielnicy zaczynają wieść drugie życie w rzymskim półświatku.

Czarny punkt (2017-)

Inspektor policji i ekscentryczny nowo przybyły prokurator badają serię makabrycznych morderstw i dziwnych zjawisk w leżącym na skraju mrocznego lasu miasteczku.

Kierunek: Noc (2020-)

Pasażerowie i załoga porwanego nocnego samolotu próbują prześcignąć słońce, gdy tajemnicze kosmiczne zjawisko sprowadza na świat kataklizm.

Love 101 (2020-)

Czwórka nastoletnich wyrzutków i jedna prymuska próbują zeswatać ulubioną nauczycielkę z trenerem koszykówki. Przy okazji znajdują przyjaźń, miłość i odwagę, by być sobą.

Uwięzione (2015-2019)

Naiwna dziewczyna, którą chłopak wrobił w defraudację dużych pieniędzy, trafia do więzienia i musi szybko nauczyć się brutalnych reguł panujących za kratami.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu