15-letnie dziecko Bena Afflecka i Jennifer Garner debiutuje pod nowym imieniem, od Seraphiny po Fina Afflecka!

Nastoletnie dziecko Jennifer Garner i Bena Afflecka robi furorę, wchodząc w blask reflektorów z zupełnie nową tożsamością. Nastolatek, wcześniej znany jako Seraphina Rose, w wieku 15 lat zdecydował się na odważną zmianę i teraz występuje pod innym imieniem. Oświadczenie to jest dla wielu zaskoczeniem, ponieważ para od dawna znana jest z tego, że priorytetowo traktuje prywatność swoich dzieci w blichtrze i przepychu Hollywood.

Jennifer i Ben chronią prywatność swoich dzieci.

Jennifer Garner i Ben Affleck niezachwianie starają się chronić trójkę swoich dzieci – Violet, Seraphine i Samuela – przed natrętnym blaskiem reflektorów. Przez całe małżeństwo, które trwało od 2005 do 2018 roku, duet priorytetowo traktował ochronę prywatności rodziny, szczególnie w obliczu nieustannej uwagi paparazzi i pułapek mediów społecznościowych.

Szczególnie Garner głośno wypowiadała się na temat swojego stanowiska w sprawie trzymania dzieci z dala od sfery cyfrowej, powołując się na brak pozytywnego nastawienia.

Ich dziecko, wcześniej znane jako Seraphina Rose Elizabeth Affleck, urodzone w 2009 roku, symbolizuje ich niezachwiane oddanie wartościom rodzinnym. Sam Affleck wychwala Garner jako „mamę superbohaterkę”, podkreślając ich wspólne zaangażowanie w priorytetowe traktowanie dobra swoich dzieci.

Teraz, w wieku 15 lat, wydaje się, że Fin Affleck bezproblemowo zintegrował się z większą mieszaną rodziną, łącząc się z bliźniakami Lopez, Emme i Maxem.

Fin wspomniał o nowym nazwisku podczas nabożeństwa żałobnego ich dziadków.

We wzruszającym momencie pamięci Fin Affleck oddał hołd swojemu zmarłemu dziadkowi, Williamowi Jackowi Garnerowi, podczas nabożeństwa żałobnego. Pośród serdecznych wyrazów uznania Fin odważnie wystąpił i przedstawił się pod nowym imieniem. „Witam, nazywam się Fin Affleck.” – powiedział nastolatek.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu