15 najbardziej nieludzkich sposobów, jakimi miasta próbują walczyć z bezdomnymi!

Architektura wroga. Być może nie znasz tego terminu, ale prawdopodobnie widziałeś go w akcji. Te kolce na parapetach okiennych, mające na celu powstrzymanie ptaków, lub, w bardziej złowrogi sposób, takie jak strategicznie rozmieszczone podłokietniki lub skaliste podłogi, cynicznie instalowane, aby zapewnić, że bezdomni ludzie potrzebujący schronienia będą zmuszeni szukać gdzie indziej.

Bezdomni są dyskryminowani nie tylko bezpośrednio i kulturowo, ale także strukturalnie. Te wykluczające projekty, pozbawiające ludzi nawet prawa do znalezienia miejsca do odpoczynku, są surową ilustracją zbiorowego lekceważenia naszego społeczeństwa dla podstawowej ludzkości. Z pewnością możemy to zrobić lepiej?

Ta bolesna lista, pokazuje jedne z najbardziej obraźliwych przykładów projektów wobec „bezdomnych” i sprawi, że będziesz zawsze bardzo wdzięczny za ten dach nad głową. Ponieważ wydaje się, że jeśli nieszczęście uderzy i kiedyś zdarzy się go stracić, z pewnością nie możesz znaleźć miejsca do spania na ulicach.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu