15 najlepszych zdjęć zwierząt tej dekady od British Wildlife Photography Awards!

Ponieważ British Wildlife Photography Awards obchodzi swoje 10-lecie, zorganizowano retrospektywną objazdową wystawę plenerową. Po raz pierwszy na wystawie pojawią się wszyscy zwycięzcy generalni, zwycięzcy wybranych kategorii i wysoko ocenione zdjęcia.

Przez ostatnią dekadę British Wildlife Photography Awards prezentowało najpiękniejsze prace utalentowanych fotografów z całej Wielkiej Brytanii. „To wyjątkowe dziedzictwo utrwalone przez tysiące oddanych i utalentowanych fotografów w ciągu ostatniej dekady, które co roku dociera do milionów dzięki wyjątkowemu przekazowi medialnemu!” – czytamy na oficjalnej stronie internetowej poświęconej konkursowi.

Wystawa została otwarta 19 września i trwa do marca 2021 r. jako pomysłowy pokaz plenerowy i doświadczenie w parku Astley Hall w Chorley, Lancashire. „Zwiedzający mogą doświadczyć tych obrazów w sposób niespotykany wcześniej i cieszyć się oryginalną perspektywą znalezienia podwodnego świata w lesie i zbliżyć się do wszystkich stworzeń, dużych i małych w otoczonym murem ogrodzie.” – piszą organizatorzy.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu