15 rozczarowanych klientów, którzy nie polecają zakupów przez Internet.

Zakupy online to doskonały pomysł, dopóki masz szczęście do uczciwych sprzedawców. Wygodne przebieranie w niezliczonej ilości produktów bez wychodzenia z domu niesie ze sobą wiele zalet, ale zawsze wiąże się ze sporym ryzykiem. Wystarczy jeden pechowy dzień, by doskonała okazja przemieniła się w jeden z najgorszych zakupów Twojego życia.

1.

„To przyjęcie-niespodzianka dla mojej mamy. Mieszkamy w jednym domu, więc proszę, żeby pudełko nie zdradzało swojej zawartości. – Chciałam zaskoczyć moją mamę. Mieli zastosować się do specjalnych wymagań, a nie nadrukować je na pudełku!”

2.

„Kupiłem przez Internet dywan do mojego pokoju i zrozumiałem, jak ważne jest określenie wymiarów sprzedawanego przedmiotu.”

3.

„Niektóre z zamówionych przez Ciebie roślin zostały już wyprzedane. Zamówiłeś: wiosenne słoneczniki. Dostarczyliśmy: wiosenną cebulkę. – Dzięki za roślinkę, która zastąpiła moje słoneczniki!”

4.

„Mam wrażenie, że to nie do końca jest produkt, który zamówiłam.”

5.

„Moja mama zamówiła dla siostrzeńca plecak do szkoły i oto, co nam przysłali.”

6.

„Mój współlokator zamówił szafkę pod telewizor… To przesyłka, którą otrzymaliśmy.”

Reklama

7.

„To z pewnością nie jest 81 centymetrów długości.”

8.

„Myślałam, że kupiłam uroczą piżamkę od Ann Summers, dopóki nie przyjrzałam się jej z bliska.”

9.

„Ogonek wilka do fantazyjnego przebrania na Halloween – ktoś ma pomysł, jak go zamocować?”

10.

„Nigdy więcej nie kupię nic na eBayu.”

11.

„Moja 16-letnia córka kupiła to przez Internet. Jest absurdalnie małe i rzeczywiste zdjęcie modelki w tym stroju nie mogłoby zostać legalnie opublikowane na stronie produktu. Obok zamieszczam zdjęcie naszej kotki. Rzeczywiście, zakrywa wszystkie jej sutki, ale nienawidzi tego stroju. Podsumowując – nie kupujcie tego, nawet dla kota.”

12.

„Mama zamówiła tort dla moich sióstr i poprosiła o blondynkę na jego powierzchni, ale autokorekta poprawiła ‘blond’ na ‘blind’ (niewidoma).”

13.

„Kupiłem dla żony kubek, oczekując, że jego czarna powierzchnia zmieni się w świąteczną scenę pod wpływem temperatury. Nie! Wydrukowali na nim obrazek demonstrujący jego działanie. Próbuję odzyskać pieniądze za ten koszmarny, pokrętnie zareklamowany produkt.”

14.

„3 lata temu zakupiłem 2-osobowy namiot dla dzieci, spodziewając się, że zastąpi to namiot dla jednej osoby dorosłej.”

15.

„Najgorszy zakup życia.”

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu