16-letnia różnica wieku między Chrisem Evansem a jego żoną wywołuje kontrowersje!

Chris Evans, 42-letnia gwiazda Marvela, niedawno w weekend poślubił swoją 26-letnią dziewczynę Albę Baptistę w Cape Cod. Jednak różnica wieku między parą wywołała kontrowersje i krytykę w mediach społecznościowych. Wiele osób wyraziło na Twitterze swoją dezaprobatę dla tego związku, niektórzy nazywając go „przerażającym”.

„Ta 16-letnia różnica wieku byłaby w każdym nagłówku, GDYBY NIE CHRIS EVANS. POWIEDZIAŁEM TO, CO POWIEDZIAŁEM.” – napisała jedna z osób na Twitterze. „Myślałam, że to jego córka” – dodała inna.

Inny użytkownik stanowczo wyraził swoją opinię, określając 16-letnią różnicę wieku jako „obrzydliwą nawet jeśli jesteś Chrisem Evansem”.

W innym komentarzu zwrócono uwagę na podwójne standardy w postrzeganiu różnic wiekowych w związkach: „Chcę tylko powiedzieć, że kiedy Priyanka Chopra poślubiła Nicka Jonasa, ludzie nazywali ją „babcią” , ponieważ jest o 11 lat od niego starsza. Ale kiedy Chris Evans poślubia kobietę młodszą o 16 lat, różnica wieku nie ma znaczenia. Spraw, żeby to miało sens, no dalej!”

Podczas gdy niektórzy wyrażali negatywne opinie na temat różnicy wieku między Chrisem Evansem i Albą Baptistą, inni stanęli w obronie pary i wyrazili swoje szczęście z ich powodu.

Jeden z komentatorów zażartował: „Cała ta dyskusja o różnicy wieku sprawia, że myślę, że jesteście po prostu wkurzeni, że Chris Evans się z WAMI nie ożenił.”

Inny internauta powiedział: „Nawet jeśli między tymi dwoma dorosłymi, którzy zgodzili się na to, nie było różnicy wieku, wszyscy dostrzeglibyście coś nie tak w związku Chrisa Evansa. Wszyscy chcieliście, żeby został kawalerem na całe życie.”

Niektórzy oskarżali fanów o zazdrość, mówiąc: „Cała dyskusja na temat różnicy wieku między Chrisem Evansem a jego żoną sprowadza się do tego, że wy, ludzie, próbujecie znaleźć wymówkę, aby nazwać to przerażającym i problematycznym, ponieważ w głębi duszy jesteście zazdrośni.”

Chociaż opinie na temat małżeństwa Chrisa Evansa są podzielone, odkryliśmy coś jeszcze bardziej zdumiewającego na temat gwiazdy.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu