16 popkulturowych rzeźb z siana, na cześć nadchodzącego Halloween!

Jean Marie Smith uwielbia Halloween! Odkąd była dzieckiem to zawsze było jej ulubione święto. „Miałam szczęście, że 16 lat temu dostałam się na lokalną imprezę Halloween i przeszłam od malowania twarzy do rzeźbienia i malowania bel siana!” – opowiada kreatywna artystka.

„Moją misją było wykonanie rzeźb na dużą skalę, które miały być wykorzystane do sesji zdjęciowych podczas imprezy. Musiały być zabawne i angażować całą społeczność dzieci i dorosłych. Każdego roku przeprowadzam ankietę wśród moich siostrzenic i siostrzeńców, aby zobaczyć, jakie są popularne postacie z kreskówek, postaci z książek i filmów dla dzieci na dany rok. Poprosiłam również o pomoc organizatora wydarzeń, aby przeprowadzić ankietę online, aby dokładniej określić, co byłoby popularne. Ale popularność nie może być jedynym kryterium. Moje pierwsze pytanie zawsze brzmi – czy zmieści się na beli siana.” – dodaje Jean Marie.

„Każdego roku robię inną wersję Potwora Frankensteina. Są różne, chociaż za każdym razem kieruję się tym samym obrazem. Siano robi to, co chce, a mnie ogranicza miejsce, w które uderza sznurek do belowania. Z powodu Covida nie mieliśmy tego wydarzenia przez dwa lata, więc chciałam mieć pewność, że wrócimy z hukiem! Impreza była wielkim hitem, a bele siana spełniły swoją misję. Widziałam tyle zdjęć dzieci i rodzin pozujących z belami siana. To absolutnie naprawiło mój rok!” Teraz ty możesz zobaczyć dzieła Jean Marie!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu