16 świetnych wynalazków, które chciałbyś mieć w swoim domu.

Każdego roku projektanci i wynalazcy wymyślają setki przydatnych narzędzi i gadżetów, które sprawiają, że życie staje się łatwiejsze. Wybraliśmy specjalnie dla Was kilka interesujących gadżetów, które ostatnio pojawiły się na rynku. Zobacz, która nowinka najbardziej by Ci się przydała!

Łatwa w użyciu wtyczka

Wtyczka nie tylko wygląda pięknie i elegancko, ale jest również bardzo łatwa w użyciu. Otwór na środku pozwala łatwo wyciągnąć ją z gniazdka elektrycznego, a światło w środku otworu przypomina, że wtyczka jest nadal podłączona.

Pralka z miejscem na wrzucenie dodatkowego prania

Urządzenie może być docenione przez każdego, kto kiedykolwiek włączył pranie, a po sekundzie zorientował się, że zapomniał umieścić w pralce jeszcze kilku rzeczy. Dodatkowe drzwiczki w górnej części głównych drzwi urządzenia pozwalają umieścić dodatkowe ubrania do pralki podczas prania.

Żarówka w formie wizytówki

Ten przydatny drobiazg może być użyteczny dla wszystkich tych, którzy zawsze szukają czegoś w swojej torbie. Aby włączyć światło, wystarczy obrócić żarówkę w pozycję pionową. Można ją nosić nawet w portfelu, więc gdziekolwiek jesteś, możesz mieć to poręczne urządzenie na siebie.

Siekacz do cebuli

Służy do trzymania cebuli w jednym miejscu podczas siekania. Pomysłowe!

Gadżet dla tych, którzy wszystko gubią

Jeśli często zdarza Ci się pozostawić rzecz w jakimś miejscu, a potem zapomnieć gdzie się ją zostawiło – to ten gadżet jest dla Ciebie. Czujnik ‚Pixie’ będzie z pewnością dla Ciebie. Aby urządzenie mogło działać, trzeba dołączyć go do kluczy lub portfela i zainstalować specjalną aplikację na smartfonie. Gdy zgubisz np. klucze zobaczysz wirtualną mapę, a zaginiony element zostanie zaznaczony krzyżykiem.

Projektor dla rowerzystów

Ten oryginalny pomysł został stworzony przez projektanta Elnura Babaeva. Projektor ma służyć temu, aby inni kierowcy widzący rowerzystów znali ich ruchy, a także sprawia, że rowerzyści są bardziej widoczni w ciemności. Projektor jest przymocowany za siedzeniem, a znak zapalają się automatycznie w zależności od ruchów cyklisty.

Reklama

Cytrynowy nawilżacz powietrza do domu i samochodu

Może być używany w domu lub samochodzie. Nawilża, skutecznie usuwając kurz. Takie nawilżenie może wyeliminować zmęczenie i przynieść dobry nastrój.

Poduszki dla partnerów żyjących na odległość

Studio Interaction Design zapracowało unikalną poduszkę dla par, które pragną zawsze być razem, ale żyją w związku na odległość. Gadżet jest bardzo łatwy w użyciu. Kiedy jeden z partnerów idzie spać, czujnik w poduszce wysyła sygnał do drugiej poduszki, a ta się zapala. Jeśli druga osoba przytuli poduszkę mocno, można nawet usłyszeć jej bicie serca.

Blokada dla dzieci

To super wynalazek dla tych, którzy nie lubią jak ktoś podjada im jedzenie. Otworzysz pojemnik z jedzeniem, gdy tylko znasz kod!

Prysznic dla pupili

To urządzenie pozwoli właścicielom psów umyć swoje zwierzęta o wiele prościej.

Budzik, który automatycznie robi poranną kawę

Wstawanie rano jest o wiele przyjemniejsze, kiedy możesz poczuć zapach świeżo parzonej kawy.

Waga kuchenna w formie łyżki

To małe urządzenie kuchni będzie przydatne dla każdego, kto ma problemy z pomiarem ilości składników potrzebnych do przygotowania potrawy. Wyświetlacz elektroniczny na łyżce wskazuje bardzo dokładny pomiar do 300 gramów.

Ładowarka w nogach łóżka

To urządzenie pozwoli Ci np. naładować telefon bardzo blisko łóżka. Już nie będziesz musiał zastanawiać się, gdzie podłączyć swój telefon do ładowania.

Łyżka z klipsem

Już nigdy łyżka nie utonie w Twojej szklance.

Przenośna klawiatura dla smartfona

Przenośna klawiatura jest świetna przy pisaniu dokumentów i pomaga w surfowaniu po sieci.

Pięć dań na jednej patelni

Teraz, w celu zrobienia jajecznicy, naleśników, bekonu lub innych składników do angielskiego śniadania nie trzeba tak wielu patelni. Wszystkie te rzeczy można zmieścić na jednej patelni i cieszyć się z gotowania.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu